Lagos Nigeria ke Amman

Lagos Nigeria ke Amman

Lagos Nigeria
Amman
Isn, 28 Sep
+ Tambah perjalanan bali
2 pengembara
Mencari laluan terbaik untuk anda — hampir sedia!
Tapis mengikut
Penapis
Waktu berlepas
Jenis pengangkutan
Stesen Berlepas
Stesen Ketibaan
Kemudahan Tempahan
Harga
Waktu ketibaan
Pengendali
 
 
 
 
 

Lagos Nigeria ke Amman Jadual

TypePengendaliKelasWaktu BerlepasWaktu KetibaanPriceRating
Flight
Egyptair
Ekonomi
14:00
06:35
USD 1,093.38
Flight
Turkish Airlines
Ekonomi
20:50
13:05
USD 1,343.51

Bagaimana untuk pergi dari Lagos Nigeria ke Amman

Membuat perjalanan antara Lagos Nigeria dan Amman adalah boleh dengan penerbangan. Pada masa ini, ia adalah satu-satunya pilihan yang ada untuk laluan ini.

Berapa jauhkah Lagos Nigeria dari Amman?

Membuat perjalanan darat, jarak antara Lagos Nigeria dan Amman adalah 9067 km manakala ia adalah kira-kira 9067 km untuk penerbangan.

Berapa lamakah masa diambil dari Lagos Nigeria ke Amman?

Membuat perjalanan dengan penerbangan antara Lagos Nigeria dan Amman, jangkakan untuk menghabiskan masa kira-kira 33 jam.

Berapakah kos untuk pergi dari Lagos Nigeria ke Amman?

penerbangan tiket untuk perjalanan Lagos Nigeria - Amman akan menelan belanja kira-kira USD 588.52. Bagi memastikan harga terbaik, beli tiket terlebih awal.

Terdapat berapa banyakkah perjalanan sehari antara Lagos Nigeria dan Amman ?

  • 6 oleh Penerbangan dari Lagos Nigeria ke Amman bermula dari 14:00 Lagos Airport sehingga 14:00 Lagos Airport

Tip berguna untuk perjalanan antara Lagos Nigeria dan Amman dengan penerbangan

Untuk pergi dari Lagos Nigeria ke Amman pilihan anda terhad kepada satu pilihan pengangkutan tetapi ia tidak bermakna anda tidak boleh membuatkannya seselesa mungkin. Lihat petua mudah kami untuk mengelakkan kekecewaan semasa dalam perjalanan anda.

Berapa ramai pengembara memilih untuk pergi dari Lagos Nigeria ke Amman dengan penerbangan?

Kami telah menjual penerbangan tiket kepada 516 penumpang. Sesetengah mereka meninggalkan ulasan tentang perjalanan tersebut di halaman ini. Lihat ulasan pengembara untuk bersiap sedia. Ia selalunya membantu dan menjadi sumber maklumat yang boleh dipercayai.

Pengangkutan dari Lagos Nigeria ke Amman

  • Kereta Api tidak tersedia
  • Bas tidak tersedia
  • Feri tidak tersedia
  • Penerbangan tidak tersedia
  • Teksi tidak tersedia
  • Van tidak tersedia