Joao Pessoa ke Recife

Joao Pessoa ke Recife

Joao Pessoa
Recife
Ahd, 27 Sep
+ Tambah perjalanan bali
2 pengembara
Mencari laluan terbaik untuk anda — hampir sedia!
Tapis mengikut
Penapis
Waktu berlepas
Jenis pengangkutan
Stesen Berlepas
Stesen Ketibaan
Kemudahan Tempahan
Harga
Waktu ketibaan
Pengendali
 
 
 
 
 

ke Recife Jadual

TypePengendaliKelasWaktu BerlepasWaktu KetibaanPriceRating
Taxi
Nordeste Transfers
Standard 3pax
Any time
+2h 30m
USD 55.33
Flight
LATAM Airlines Group
Ekonomi
02:05
16:30
USD 311.96
Flight
Azul
Ekonomi
02:25
14:40
USD 664.05
Flight
LATAM Airlines Group
Ekonomi
02:55
02:10
USD 217.46
Flight
GOL Airlines
Ekonomi
03:15
11:50
USD 150.29
Flight
Azul
Ekonomi
03:40
21:50
USD 759.98
Flight
GOL Airlines
Ekonomi
04:10
23:45
USD 367.75
Flight
GOL Airlines
Ekonomi
04:35
02:35
USD 212.91
Flight
GOL Airlines
Ekonomi
04:55
16:40
USD 413.86
Flight
LATAM Airlines Group
Ekonomi
05:55
14:35
USD 665.96
Bus
Total
Executive
07:00
09:11
USD 8.02
Bus
Progresso Recife
Executive
08:00
10:10
USD 8.02
Bus
Total
Executive
09:00
11:11
USD 8.02
Bus
FlixBus Brasil
Ranjang landas
09:20
11:25
USD 10.31
Flight
Azul
Ekonomi
10:00
23:25
USD 548.78
Flight
GOL Airlines
Ekonomi
10:45
20:10
USD 110.44
Flight
Azul
Ekonomi
11:10
17:30
USD 664.05
Flight
LATAM Airlines Group
Ekonomi
11:50
10:55
USD 488.44
Flight
GOL Airlines
Ekonomi
12:10
07:10
USD 146.87
Flight
GOL Airlines
Ekonomi
12:30
08:05
USD 374.58

Bagaimana caranya dari Joao Pessoa ke Recife

Perjalanan antara Joao Pessoa dan Recife berlaku dengan adanya Penerbangan, bas dan teksi. Penerbangan menjaminkan perjalanan terpantas. Bas merupakan pilihan paling lambat. Tiket termahal berharga USD 329.10 jika anda menaiki Penerbangan; untuk penjimatan, pilih bas yang berharga USD 11.59.

Sejauh manakah Joao Pessoa dari Recife?

Jarak antara Joao Pessoa dan Recife adalah 163 km manakala jarak penerbangan adalah 496 km.

Berapa lamakah masa yang diambil dari Joao Pessoa ke Recife?

Ia boleh mengambil masa antara 1 hingga 4 jam untuk perjalanan antara Joao Pessoa ke Recife bergantung kepada jenis pengangkutan pilihan anda.
Penerbangan merupakan cara terpantas untuk mengembara antara Joao Pessoa dan Recife. Penerbangan akan membawa anda ke destinasi anda dalam masa 35m. Bas mengambil masa yang lebih lama kira-kira 3j 15m untuk sampai ke Recife.

Berapakah kos dari Joao Pessoa ke Recife?

Perjalanan antara Joao Pessoa dan Recife adalah semurah USD 11.59 jika anda memilih bas Expresso Sao Luiz dan semahal USD 329.10 jika anda membeli tiket Penerbangan Azul. Berikut adalah senarai harga yang anda boleh jangkakan untuk bayaran bagi setiap pengangkutan yang disediakan untuk perjalanan ini.

Berapa banyak perjalanan untuk sehari yang ada antara Joao Pessoa dan Recife?

  • 24 dari Joao Pessoa ke Recife bermula dari 03:55 Joao Pessoa Bus Station sehingga 20:40 Joao Pessoa Bus Station
  • 2 dari Joao Pessoa ke Recife bermula dari 09:15 Joao Pessoa Airport sehingga 18:10 Joao Pessoa Airport
  • 3 dari Joao Pessoa ke Recife bermula dari 00:00 Joao Pessoa Transfer sehingga 00:00 Joao Pessoa Transfer

Semak di atas untuk jadual bas, kereta api, kapal terbang dan feri dari Joao Pessoa ke Recife.

Apakah mod pengangkutan yang terbaik untuk laluan saya?

Kapal terbang

Kapal terbang adalah cara yang terpantas dan lazimnya yang termahal untuk perjalanan dari Joao Pessoa ke Recife, tetapi dengan nasib yang baik, anda boleh mendapat tawaran yang sangat baik serendah USD 329.03.  
Perkara sebagai peringatan: Harap maklum bahawa terdapat beberapa penerbangan yang mempunyai had berat bagasi berdaftar atau perlu membayar lebih untuk daftar masuk, memilih tempat duduk atau pengangkutan bagi bagasi besar.
Jika anda memilih untuk menaiki kapal terbang, sila kira masa yang akan anda luangkan untuk pergi ke dan dari lapangan terbang serta masa menunggu sebelum penerbangan anda, perjalanan sepanjang di imigresen untuk penerbangan antarabangsa dan masa untuk mendapatkan bagasi berdaftar anda.
Dalam kes tertentu, semua prosedur ini boleh mengambil masa tidak kurang daripada 5 jam dari jumlah masa perjalanan anda.

Penerbangan melalui Joao Pessoa ke Recife

Azul

Bas

Perjalanan dari Joao Pessoa ke Recife melalui darat sememangnya akan mengambil masa yang lebih lama tetapi dalam hal-hal tertentu, ia merupakan pilihan termurah jika anda memilih untuk menaiki bas.
Perkara untuk peringatan: Untuk perjalanan yang lebih selesa, sebaiknya pilihlah bas yang lebih premium. Bas sebegini biasanya menyediakan tempat duduk selesa dan boleh laras serta dilengkapi penghawa dingin dan tandas.
Bas ini juga lazimnya turut menyediakan air, snek atau makan tengah hari yang termasuk dalam harga tiket anda dan berhenti untuk ke tandas.

Syarikat bas yang mengendali laluan antara Joao Pessoa dan Recife

Catedral, Expresso Sao Luiz, Progresso Autoviacao, Viacao Total

Teksi

Sesetengah pengembara menimbang teksi sebagai satu pengangkutan darat yang paling mudah kerana masa berlepas yang fleksibel, kemungkinan untuk memilih saiz teksi yang anda perlukan, dan perkhidmatan mudah dari pintu ke pintu.
Perkara untuk peringatan: Jika anda merancang untuk patah balik semasa perjalanan anda, bincanglah perkara tersebut dengan pemandu atau pengendali perkhidmatan teksi terlebih dahulu kerana ia mungkin melibatkan bayaran.

Syarikat sewaan yang mengendali laluan antara Joao Pessoa dan Recife

Agua Verde Viagens and Receptivos, Nordeste Transfers

Pengangkutan apakah yang paling popular untuk perjalanan dari Joao Pessoa ke Recife?

Pilihan pengangkutan yang tersedia pada bila-bila masa dengan Bas yang menjadikannya pilihan paling popular dengan harganya yang berpatutan dan selesa. Daripada 1000 pengembara yang membeli tiket untuk laluan ini

  • 100% memilih bas

Pengangkutan dari Joao Pessoa ke Recife

Fakta tentang pengangkutan dari Joao Pessoa ke Recife

Pengangkutan TermurahUSD 12
Pengangkutan Terpantas35m
Perlepasan Terawal3:55 午前
Perlepasan Terkini8:40 午後
Perlepasan setiap hari29
Jarak163 kilometer
Syarikat PengangkutanAgua Verde Viagens and Receptivos, Azul, Catedral, Expresso Sao Luiz, Nordeste Transfers, Progresso Autoviacao, Viacao Total