Ipoh ke Putrajaya

Ipoh ke Putrajaya

Ipoh
Putrajaya
Sab, 26 Sep
+ Tambah perjalanan bali
2 pengembara
Mencari laluan terbaik untuk anda — hampir sedia!
Tapis mengikut
Penapis
Waktu berlepas
Jenis pengangkutan
Stesen Berlepas
Stesen Ketibaan
Kemudahan Tempahan
Harga
Waktu ketibaan
Pengendali
 
 
 
 
 

Ulasan Destinasi Ipoh ke Putrajaya

M
Miki
Departure was delayed 30minutes and arrived 1 hour late.Worse experience was the only driver went to the toilet without asking the passengers if anyone go to the toilet and started driving as soon as he came back. I should have patient for 4hours until arrived at the station.
Dari Ipoh ke Putrajaya, Bas VIP 27, Konsortium, 20 Mei 2025
4.4
1 ulasan pelanggan
5
0%
4
0%
3
0%
2
100%
1
0%

Ipoh ke Putrajaya Jadual

TypePengendaliKelasWaktu BerlepasWaktu KetibaanPriceRating
Bus
Konsortium
VIP 27
00:00
03:25
USD 6.88
  2.0
Bus
Plusliner
Club Class
04:15
10:23
USD 5.97
Bus
Plusliner
Club Class
09:30
15:38
USD 5.97
Bus
Konsortium
VIP 27
11:30
14:55
USD 6.88
  2.0
Bus
Plusliner
Club Class
11:50
17:58
USD 5.97
Bus
Plusliner
Club Class
13:00
19:08
USD 5.97
Bus
Jasmine Express
Ekspres
13:50
19:58
USD 7.30
Bus
Konsortium
VIP 27
15:00
18:25
USD 8.03
  2.0
Bus
Plusliner
Club Class
17:30
23:38
USD 5.97
Bus
Cosmic Express SG
Executive
17:50
21:15
USD 11.40
Bus
Cosmic Express SG
Executive
18:35
22:00
USD 10.26
Bus
Konsortium
VIP 27
20:30
23:55
USD 8.03
  2.0
Bus
Mara Liner
Ekspres
21:00
03:08
USD 7.21
Bus
Konsortium
VIP 27
23:30
02:55
USD 6.88
  2.0

Bagaimana caranya dari Ipoh ke Putrajaya

Perjalanan antara Ipoh dan Putrajaya berlaku dengan adanya Bas dan kereta api. Kereta api menjaminkan perjalanan terpantas. Bas merupakan pilihan paling lambat. Tiket termahal berharga USD 10.26 jika anda menaiki Bas; untuk penjimatan, pilih bas yang berharga USD 7.77.

Sejauh manakah Ipoh dari Putrajaya?

Jarak antara Ipoh dan Putrajaya adalah 141 km manakala jarak penerbangan adalah 141 km.

Berapa lamakah masa yang diambil dari Ipoh ke Putrajaya?

Ia boleh mengambil masa antara 3 hingga 7 jam untuk perjalanan antara Ipoh ke Putrajaya bergantung kepada jenis pengangkutan pilihan anda.
Kereta api merupakan cara terpantas untuk mengembara antara Ipoh dan Putrajaya. Kereta api akan membawa anda ke destinasi anda dalam masa 2j 49m. Bas mengambil masa yang lebih lama kira-kira 6j 8m untuk sampai ke Putrajaya.

Berapakah kos dari Ipoh ke Putrajaya?

Perjalanan antara Ipoh dan Putrajaya adalah semurah USD 7.77 jika anda memilih bas Plusliner dan semahal USD 10.26 jika anda membeli tiket Bas Cosmic Express SG. Berikut adalah senarai harga yang anda boleh jangkakan untuk bayaran bagi setiap pengangkutan yang disediakan untuk perjalanan ini.

Berapa banyak perjalanan untuk sehari yang ada antara Ipoh dan Putrajaya?

  • 7 dari Ipoh ke Putrajaya bermula dari 09:30 AmanJaya Bus Terminal sehingga 21:00 AmanJaya Bus Terminal

Semak di atas untuk jadual bas, kereta api, kapal terbang dan feri dari Ipoh ke Putrajaya.

Apakah mod pengangkutan yang terbaik untuk laluan saya?

Bas

Perjalanan dari Ipoh ke Putrajaya melalui darat sememangnya akan mengambil masa yang lebih lama tetapi dalam hal-hal tertentu, ia merupakan pilihan termurah jika anda memilih untuk menaiki bas.
Perkara untuk peringatan: Untuk perjalanan yang lebih selesa, sebaiknya pilihlah bas yang lebih premium. Bas sebegini biasanya menyediakan tempat duduk selesa dan boleh laras serta dilengkapi penghawa dingin dan tandas.
Bas ini juga lazimnya turut menyediakan air, snek atau makan tengah hari yang termasuk dalam harga tiket anda dan berhenti untuk ke tandas.

Syarikat bas yang mengendali laluan antara Ipoh dan Putrajaya

Cosmic Express SG, Konsortium, Mara Liner, Plusliner

Kereta api

Kereta api sentiasa menjadi pilihan terbaik untuk perjalanan jauh terutamanya jika anda memilih untuk tidur di gerabak tempat tidur yang akan memberikan anda peluang untuk tidur lena di sepanjang perjalanan. Untuk merasai pengalaman hebat perjalanan kereta api anda, pilih kelas tiket anda dengan bijak.
Harap maklum bahawa terdapat gerabak berhawa dingin dan kipas sahaja; gerabak peribadi untuk 2 atau 4 orang; tempat duduk keras dan empuk.
Walaupun kelas teratas memberikan perjalanan yang lebih lancar, biasanya tempat tidur kelas kedua berhawa dingin atau kipas sahaja juga menjadi satu alternatif yang menjimatkan.

Pengangkutan apakah yang paling popular untuk perjalanan dari Ipoh ke Putrajaya?

Pilihan pengangkutan yang tersedia pada bila-bila masa dengan Bas yang menjadikannya pilihan paling popular dengan harganya yang berpatutan dan selesa. Daripada 1000 pengembara yang membeli tiket untuk laluan ini

  • 100% memilih bas

Pengangkutan dari Ipoh ke Putrajaya

Fakta tentang pengangkutan dari Ipoh ke Putrajaya

Pengangkutan TermurahUSD 8
Pengangkutan Terpantas2j 49m
Perlepasan Terawal9:30 上午
Perlepasan Terkini9:00 晚上
Perlepasan setiap hari7
Jarak141 kilometer
Syarikat PengangkutanKonsortium, Mara Liner