Stesen Kereta Api Sentral Hanover ke Braunschweig Central

Stesen Kereta Api Sentral Hanover ke Braunschweig Central

Stesen Kereta Api Sentral Hanover
Braunschweig Central
Kha, 24 Sep
+ Tambah perjalanan bali
2 pengembara
Mencari laluan terbaik untuk anda — hampir sedia!
Tapis mengikut
Penapis
Waktu berlepas
Jenis pengangkutan
Stesen Berlepas
Stesen Ketibaan
Kemudahan Tempahan
Harga
Waktu ketibaan
Pengendali
 
 
 
 
 

Stesen Kereta Api Sentral Hanover ke Jadual

TypePengendaliKelasWaktu BerlepasWaktu KetibaanPriceRating
Train
Deutsche Bahn
Standard
08:16
09:04
USD 32.70
Train
Deutsche Bahn
Standard
08:35
09:08
USD 52.60
Train
Deutsche Bahn
Standard
08:55
09:40
USD 32.70
Train
Deutsche Bahn
Standard
09:16
10:03
USD 32.70
Train
Deutsche Bahn
Standard
09:36
10:08
USD 52.60
Train
Deutsche Bahn
Standard
09:55
10:40
USD 32.70
Train
Deutsche Bahn
Standard Premier
10:16
11:04
USD 52.29
Train
Deutsche Bahn
Standard
14:16
15:04
USD 32.70
Train
Deutsche Bahn
Standard
14:36
15:09
USD 57.08
Train
Deutsche Bahn
Standard
14:56
15:40
USD 32.70
Train
Deutsche Bahn
Standard
15:16
16:03
USD 32.70
Train
Deutsche Bahn
Standard
15:36
16:08
USD 52.60

Bagaimana untuk pergi dari Stesen Kereta Api Sentral Hanover ke Braunschweig Central

Membuat perjalanan antara Stesen Kereta Api Sentral Hanover dan Braunschweig Central adalah boleh dengan kereta api. Pada masa ini, ia adalah satu-satunya pilihan yang ada untuk laluan ini.

Berapa jauhkah Stesen Kereta Api Sentral Hanover dari Braunschweig Central?

Membuat perjalanan darat, jarak antara Stesen Kereta Api Sentral Hanover dan Braunschweig Central adalah 27 km manakala ia adalah kira-kira 27 km untuk penerbangan.

Berapa lamakah masa diambil dari Stesen Kereta Api Sentral Hanover ke Braunschweig Central?

Membuat perjalanan dengan kereta api antara Stesen Kereta Api Sentral Hanover dan Braunschweig Central, jangkakan untuk menghabiskan masa kira-kira 1 jam.

Berapakah kos untuk pergi dari Stesen Kereta Api Sentral Hanover ke Braunschweig Central?

kereta api tiket untuk perjalanan Stesen Kereta Api Sentral Hanover - Braunschweig Central akan menelan belanja kira-kira USD 82.54. Bagi memastikan harga terbaik, beli tiket terlebih awal.

Terdapat berapa banyakkah perjalanan sehari antara Stesen Kereta Api Sentral Hanover dan Braunschweig Central ?

Kereta api sentiasa mengikut jadual tetap - terdapat 60 pelepasan sehari.

Tip berguna untuk perjalanan antara Stesen Kereta Api Sentral Hanover dan Braunschweig Central dengan kereta api

Untuk pergi dari Stesen Kereta Api Sentral Hanover ke Braunschweig Central pilihan anda terhad kepada satu pilihan pengangkutan tetapi ia tidak bermakna anda tidak boleh membuatkannya seselesa mungkin. Lihat petua mudah kami untuk mengelakkan kekecewaan semasa dalam perjalanan anda. ##Kereta Api

Tip berguna untuk pengembara kereta api:

  • Ketahui bahawa terdapat koc berhawa dingin atau kipas sahaja; kompartmen peribadi untuk 2 atau 4; kerusi keras dan kerusi lembut.
  • Walaupun semakin tinggi kelas anda, semakin selesa perjalanan anda, selalunya kelas kedua tempat tidur berhawa dingin atau kipas sahaja adalah alternatif penjimatan wang yang bagus.
  • Tempah tiket kereta api terlebih awal, terutamanya jika anda mahukan tempat tidur bawah.

Berapa ramai pengembara memilih untuk pergi dari Stesen Kereta Api Sentral Hanover ke Braunschweig Central dengan kereta api?

Kami telah menjual kereta api tiket kepada 588 penumpang. Sesetengah mereka meninggalkan ulasan tentang perjalanan tersebut di halaman ini. Lihat ulasan pengembara untuk bersiap sedia. Ia selalunya membantu dan menjadi sumber maklumat yang boleh dipercayai.

Pengangkutan dari Stesen Kereta Api Sentral Hanover ke Braunschweig Central

  • Kereta Api
    $ 41.35
  • Bas tidak tersedia
  • Feri tidak tersedia
  • Penerbangan tidak tersedia
  • Teksi tidak tersedia
  • Van tidak tersedia

Fakta tentang pengangkutan dari Stesen Kereta Api Sentral Hanover ke Braunschweig Central

Pengangkutan TermurahUSD 42
Pengangkutan Terpantas32m
Perlepasan Terawal12:14 AM
Perlepasan Terkini8:55 AM
Perlepasan setiap hari60
Jarak27 kilometer
Syarikat PengangkutanCD