Fatima ke Santarem PT

Fatima ke Santarem PT

Fatima
Santarem PT
16 Feb 2027
+ Tambah perjalanan bali
2 pengembara
Mencari laluan terbaik untuk anda — hampir sedia!
Tapis mengikut
Penapis
Waktu berlepas
Jenis pengangkutan
Stesen Berlepas
Stesen Ketibaan
Kemudahan Tempahan
Harga
Waktu ketibaan
Pengendali
 
 
 
 
 

Fatima ke Santarem PT Jadual

TypePengendaliKelasWaktu BerlepasWaktu KetibaanPriceRating
Bus
Rede Expressos
AC Standard
07:30
08:35
USD 8.38
Bus
Rede Expressos
AC Standard
14:55
15:35
USD 11.33
Bus
Rede Expressos
AC Standard
17:45
18:30
USD 11.33
Bus
Rede Expressos
AC Standard
19:40
20:20
USD 11.33

Bagaimana untuk pergi dari Fatima ke Santarem PT

Membuat perjalanan antara Fatima dan Santarem PT adalah boleh dengan bas. Pada masa ini, ia adalah satu-satunya pilihan yang ada untuk laluan ini.

Berapa jauhkah Fatima dari Santarem PT?

Membuat perjalanan darat, jarak antara Fatima dan Santarem PT adalah 38 km manakala ia adalah kira-kira 38 km untuk penerbangan.

Berapa lamakah masa diambil dari Fatima ke Santarem PT?

Membuat perjalanan dengan bas antara Fatima dan Santarem PT, jangkakan untuk menghabiskan masa kira-kira 1 jam.

Berapakah kos untuk pergi dari Fatima ke Santarem PT?

bas tiket untuk perjalanan Fatima - Santarem PT akan menelan belanja kira-kira USD 5.81. Bagi memastikan harga terbaik, beli tiket terlebih awal.

Terdapat berapa banyakkah perjalanan sehari antara Fatima dan Santarem PT ?

Bas dari Fatima ke Santarem PT membuat perjalanan 2 kali sehari.

Tip berguna untuk perjalanan antara Fatima dan Santarem PT dengan bas

Untuk pergi dari Fatima ke Santarem PT pilihan anda terhad kepada satu pilihan pengangkutan tetapi ia tidak bermakna anda tidak boleh membuatkannya seselesa mungkin. Lihat petua mudah kami untuk mengelakkan kekecewaan semasa dalam perjalanan anda. ##Bas

Tip berguna untuk pengembara bas:

  • Untuk perjalanan yang lebih selesa, pilih bas yang berkelas tinggi jika boleh. Bas ini biasanya mempunyai kerusi lembut yang boleh dibaringkan dan dilengkapi dengan pendingin hawa dan tandas.
  • Air, snek atau makanan tengah hari mungkin termasuk dalam harga tiket anda.
  • Tidak semua bas mempunyai tandas tetapi jangan risau - mereka selalunya membuat hentian ke tandas ketika dalam perjalanan.

Syarikat yang mengoperasikan laluan bas antara Fatima dan Santarem PT

Rede Expressos.

Berapa ramai pengembara memilih untuk pergi dari Fatima ke Santarem PT dengan bas?

Kami telah menjual bas tiket kepada 568 penumpang. Sesetengah mereka meninggalkan ulasan tentang perjalanan tersebut di halaman ini. Lihat ulasan pengembara untuk bersiap sedia. Ia selalunya membantu dan menjadi sumber maklumat yang boleh dipercayai.

Pengangkutan dari Fatima ke Santarem PT

  • Bas
    $ 5.74
  • Kereta Api tidak tersedia
  • Feri tidak tersedia
  • Penerbangan tidak tersedia
  • Teksi tidak tersedia
  • Van tidak tersedia

Fakta tentang pengangkutan dari Fatima ke Santarem PT

Pengangkutan TermurahUSD 6
Pengangkutan Terpantas45m
Perlepasan Terawal7:30 AM
Perlepasan Terkini5:45 PM
Perlepasan setiap hari2
Jarak38 kilometer
Syarikat PengangkutanRede Expressos