Dorval ke Drummondville

Dorval ke Drummondville

Dorval
Drummondville
Rab, 30 Sep
+ Tambah perjalanan bali
2 pengembara
Mencari laluan terbaik untuk anda — hampir sedia!
Tapis mengikut
Penapis
Waktu berlepas
Jenis pengangkutan
Stesen Berlepas
Stesen Ketibaan
Kemudahan Tempahan
Harga
Waktu ketibaan
Pengendali
 
 
 
 
 

Dorval ke Drummondville Jadual

TypePengendaliKelasWaktu BerlepasWaktu KetibaanPriceRating
Train
Via Rail Canada
Business Plus
09:18
11:34
USD 91.25
Train
Via Rail Canada
Perniagaan
09:18
11:34
USD 80.56
Train
Via Rail Canada
Business Plus
11:54
13:54
USD 101.21
Train
Via Rail Canada
Perniagaan
11:54
13:54
USD 90.53
Train
Via Rail Canada
Business Plus
15:53
18:05
USD 118.50
Train
Via Rail Canada
Perniagaan
15:53
18:05
USD 107.82
Train
Via Rail Canada
Ekonomi
16:41
20:04
USD 71.83
Train
Via Rail Canada
Ekonomi Plus
16:41
20:04
USD 78.94
Train
Via Rail Canada
Business Plus
17:42
19:52
USD 96.08
Train
Via Rail Canada
Perniagaan
17:42
19:52
USD 85.40

Bagaimana untuk pergi dari Dorval ke Drummondville

Membuat perjalanan antara Dorval dan Drummondville adalah boleh dengan kereta api. Pada masa ini, ia adalah satu-satunya pilihan yang ada untuk laluan ini.

Berapa jauhkah Dorval dari Drummondville?

Membuat perjalanan darat, jarak antara Dorval dan Drummondville adalah 100 km manakala ia adalah kira-kira 100 km untuk penerbangan.

Berapa lamakah masa diambil dari Dorval ke Drummondville?

Membuat perjalanan dengan kereta api antara Dorval dan Drummondville, jangkakan untuk menghabiskan masa kira-kira 3 jam.

Berapakah kos untuk pergi dari Dorval ke Drummondville?

kereta api tiket untuk perjalanan Dorval - Drummondville akan menelan belanja kira-kira USD 22.55. Bagi memastikan harga terbaik, beli tiket terlebih awal.

Terdapat berapa banyakkah perjalanan sehari antara Dorval dan Drummondville ?

Kereta api sentiasa mengikut jadual tetap - terdapat 3 pelepasan sehari.

Tip berguna untuk perjalanan antara Dorval dan Drummondville dengan kereta api

Untuk pergi dari Dorval ke Drummondville pilihan anda terhad kepada satu pilihan pengangkutan tetapi ia tidak bermakna anda tidak boleh membuatkannya seselesa mungkin. Lihat petua mudah kami untuk mengelakkan kekecewaan semasa dalam perjalanan anda. ##Kereta Api

Tip berguna untuk pengembara kereta api:

  • Ketahui bahawa terdapat koc berhawa dingin atau kipas sahaja; kompartmen peribadi untuk 2 atau 4; kerusi keras dan kerusi lembut.
  • Walaupun semakin tinggi kelas anda, semakin selesa perjalanan anda, selalunya kelas kedua tempat tidur berhawa dingin atau kipas sahaja adalah alternatif penjimatan wang yang bagus.
  • Tempah tiket kereta api terlebih awal, terutamanya jika anda mahukan tempat tidur bawah.

Berapa ramai pengembara memilih untuk pergi dari Dorval ke Drummondville dengan kereta api?

Kami telah menjual kereta api tiket kepada 598 penumpang. Sesetengah mereka meninggalkan ulasan tentang perjalanan tersebut di halaman ini. Lihat ulasan pengembara untuk bersiap sedia. Ia selalunya membantu dan menjadi sumber maklumat yang boleh dipercayai.

Pengangkutan dari Dorval ke Drummondville

  • Kereta Api tidak tersedia
  • Bas tidak tersedia
  • Feri tidak tersedia
  • Penerbangan tidak tersedia
  • Teksi tidak tersedia
  • Van tidak tersedia