Don Khong ke Banlung

Don Khong ke Banlung

Don Khong
Banlung
Sel, 29 Sep
+ Tambah perjalanan bali
2 pengembara
Mencari laluan terbaik untuk anda — hampir sedia!
Tapis mengikut
Penapis
Waktu berlepas
Jenis pengangkutan
Stesen Berlepas
Stesen Ketibaan
Kemudahan Tempahan
Harga
Waktu ketibaan
Pengendali
 
 
 
 
 

Bagaimana untuk pergi dari Don Khong ke Banlung

Membuat perjalanan antara Don Khong dan Banlung adalah boleh dengan bas. Pada masa ini, ia adalah satu-satunya pilihan yang ada untuk laluan ini.

Berapa jauhkah Don Khong dari Banlung?

Membuat perjalanan darat, jarak antara Don Khong dan Banlung adalah 300 km manakala ia adalah kira-kira 300 km untuk penerbangan.

Berapa lamakah masa diambil dari Don Khong ke Banlung?

Membuat perjalanan dengan bas antara Don Khong dan Banlung, jangkakan untuk menghabiskan masa kira-kira 6 jam.

Berapakah kos untuk pergi dari Don Khong ke Banlung?

bas tiket untuk perjalanan Don Khong - Banlung akan menelan belanja kira-kira USD 27.45. Bagi memastikan harga terbaik, beli tiket terlebih awal.

Terdapat berapa banyakkah perjalanan sehari antara Don Khong dan Banlung ?

Bas dari Don Khong ke Banlung membuat perjalanan 1 kali sehari.

Tip berguna untuk perjalanan antara Don Khong dan Banlung dengan bas

Untuk pergi dari Don Khong ke Banlung pilihan anda terhad kepada satu pilihan pengangkutan tetapi ia tidak bermakna anda tidak boleh membuatkannya seselesa mungkin. Lihat petua mudah kami untuk mengelakkan kekecewaan semasa dalam perjalanan anda. ##Bas

Tip berguna untuk pengembara bas:

  • Untuk perjalanan yang lebih selesa, pilih bas yang berkelas tinggi jika boleh. Bas ini biasanya mempunyai kerusi lembut yang boleh dibaringkan dan dilengkapi dengan pendingin hawa dan tandas.
  • Air, snek atau makanan tengah hari mungkin termasuk dalam harga tiket anda.
  • Tidak semua bas mempunyai tandas tetapi jangan risau - mereka selalunya membuat hentian ke tandas ketika dalam perjalanan.

Syarikat yang mengoperasikan laluan bas antara Don Khong dan Banlung

Green Paradise.

Berapa ramai pengembara memilih untuk pergi dari Don Khong ke Banlung dengan bas?

Kami telah menjual bas tiket kepada 515 penumpang. Sesetengah mereka meninggalkan ulasan tentang perjalanan tersebut di halaman ini. Lihat ulasan pengembara untuk bersiap sedia. Ia selalunya membantu dan menjadi sumber maklumat yang boleh dipercayai.

Pengangkutan dari Don Khong ke Banlung

  • Bas
    $ 27.45
  • Kereta Api tidak tersedia
  • Feri tidak tersedia
  • Penerbangan tidak tersedia
  • Teksi tidak tersedia
  • Van tidak tersedia

Fakta tentang pengangkutan dari Don Khong ke Banlung

Pengangkutan TermurahUSD 28
Pengangkutan Terpantas6j
Perlepasan Terawal10:00 AM
Perlepasan Terkini10:00 AM
Perlepasan setiap hari1
Jarak300 kilometer
Syarikat Pengangkutan