Capilla del Monte ke Buenos Aires

Capilla del Monte ke Buenos Aires

Capilla del Monte
Buenos Aires
Rab, 30 Sep
+ Tambah perjalanan bali
2 pengembara
Mencari laluan terbaik untuk anda — hampir sedia!
Tapis mengikut
Penapis
Waktu berlepas
Jenis pengangkutan
Stesen Berlepas
Stesen Ketibaan
Kemudahan Tempahan
Harga
Waktu ketibaan
Pengendali
 
 
 
 
 

ke Buenos Aires Jadual

TypePengendaliKelasWaktu BerlepasWaktu KetibaanPriceRating
Bus
20 de Junio
Ranjang Landas Separa
04:20
15:40
USD 47.22
Bus
Via Tac
Ranjang Landas Separa
04:45
17:20
USD 13.61
Bus
20 de Junio
Executive Sleeper
11:20
22:05
USD 66.22
Bus
Buses Lep
Ranjang landas
18:29
06:14
USD 24.91
Bus
Buses Lep
Ranjang landas
18:45
06:15
USD 24.91
Bus
Via Bariloche
Executive Sleeper
19:05
06:20
USD 45.75
Bus
El Practico
Ranjang landas
19:30
07:35
USD 23.47
Bus
20 de Junio
Executive Sleeper
21:00
08:15
USD 55.18
Bus
Flecha Bus
Ranjang Landas Separa
22:00
10:00
USD 54.61
Bus
Flecha Bus
Ranjang Landas Separa
22:25
10:20
USD 54.46

Bagaimana untuk pergi dari Capilla del Monte ke Buenos Aires

Membuat perjalanan antara Capilla del Monte dan Buenos Aires adalah boleh dengan bas. Pada masa ini, ia adalah satu-satunya pilihan yang ada untuk laluan ini.

Berapa jauhkah Capilla del Monte dari Buenos Aires?

Membuat perjalanan darat, jarak antara Capilla del Monte dan Buenos Aires adalah 588 km manakala ia adalah kira-kira 588 km untuk penerbangan.

Berapa lamakah masa diambil dari Capilla del Monte ke Buenos Aires?

Membuat perjalanan dengan bas antara Capilla del Monte dan Buenos Aires, jangkakan untuk menghabiskan masa kira-kira 13 jam.

Berapakah kos untuk pergi dari Capilla del Monte ke Buenos Aires?

bas tiket untuk perjalanan Capilla del Monte - Buenos Aires akan menelan belanja kira-kira USD 36.02. Bagi memastikan harga terbaik, beli tiket terlebih awal.

Terdapat berapa banyakkah perjalanan sehari antara Capilla del Monte dan Buenos Aires ?

Bas dari Capilla del Monte ke Buenos Aires membuat perjalanan 7 kali sehari.

Tip berguna untuk perjalanan antara Capilla del Monte dan Buenos Aires dengan bas

Untuk pergi dari Capilla del Monte ke Buenos Aires pilihan anda terhad kepada satu pilihan pengangkutan tetapi ia tidak bermakna anda tidak boleh membuatkannya seselesa mungkin. Lihat petua mudah kami untuk mengelakkan kekecewaan semasa dalam perjalanan anda. ##Bas

Tip berguna untuk pengembara bas:

  • Untuk perjalanan yang lebih selesa, pilih bas yang berkelas tinggi jika boleh. Bas ini biasanya mempunyai kerusi lembut yang boleh dibaringkan dan dilengkapi dengan pendingin hawa dan tandas.
  • Air, snek atau makanan tengah hari mungkin termasuk dalam harga tiket anda.
  • Tidak semua bas mempunyai tandas tetapi jangan risau - mereka selalunya membuat hentian ke tandas ketika dalam perjalanan.

Syarikat yang mengoperasikan laluan bas antara Capilla del Monte dan Buenos Aires

Buses Lep, El Practico.

Berapa ramai pengembara memilih untuk pergi dari Capilla del Monte ke Buenos Aires dengan bas?

Kami telah menjual bas tiket kepada 583 penumpang. Sesetengah mereka meninggalkan ulasan tentang perjalanan tersebut di halaman ini. Lihat ulasan pengembara untuk bersiap sedia. Ia selalunya membantu dan menjadi sumber maklumat yang boleh dipercayai.

Pengangkutan dari Capilla del Monte ke Buenos Aires

  • Bas
    $ 20.10
  • Kereta Api tidak tersedia
  • Feri tidak tersedia
  • Penerbangan tidak tersedia
  • Teksi tidak tersedia
  • Van tidak tersedia

Fakta tentang pengangkutan dari Capilla del Monte ke Buenos Aires

Pengangkutan TermurahUSD 21
Pengangkutan Terpantas11j 45m
Perlepasan Terawal6:30 PM
Perlepasan Terkini7:30 PM
Perlepasan setiap hari7
Jarak588 kilometer
Syarikat PengangkutanBuses Lep, El Practico