Bottrop ke Catania

Bottrop ke Catania

Bottrop
Catania
Jum, 25 Sep
+ Tambah perjalanan bali
2 pengembara
Mencari laluan terbaik untuk anda — hampir sedia!
Tapis mengikut
Penapis
Waktu berlepas
Jenis pengangkutan
Stesen Berlepas
Stesen Ketibaan
Kemudahan Tempahan
Harga
Waktu ketibaan
Pengendali
 
 
 
 
 

Bagaimana untuk pergi dari Bottrop ke Catania

Membuat perjalanan antara Bottrop dan Catania adalah boleh dengan penerbangan. Pada masa ini, ia adalah satu-satunya pilihan yang ada untuk laluan ini.

Berapa jauhkah Bottrop dari Catania?

Membuat perjalanan darat, jarak antara Bottrop dan Catania adalah 2267 km manakala ia adalah kira-kira 2267 km untuk penerbangan.

Berapa lamakah masa diambil dari Bottrop ke Catania?

Membuat perjalanan dengan penerbangan antara Bottrop dan Catania, jangkakan untuk menghabiskan masa kira-kira 24 jam.

Berapakah kos untuk pergi dari Bottrop ke Catania?

penerbangan tiket untuk perjalanan Bottrop - Catania akan menelan belanja kira-kira USD 705.39. Bagi memastikan harga terbaik, beli tiket terlebih awal.

Terdapat berapa banyakkah perjalanan sehari antara Bottrop dan Catania ?

Penerbangan dari Bottrop ke Catania beroperasi 27 kali sehari.

Tip berguna untuk perjalanan antara Bottrop dan Catania dengan penerbangan

Untuk pergi dari Bottrop ke Catania pilihan anda terhad kepada satu pilihan pengangkutan tetapi ia tidak bermakna anda tidak boleh membuatkannya seselesa mungkin. Lihat petua mudah kami untuk mengelakkan kekecewaan semasa dalam perjalanan anda. ##Penerbangan
Tip berguna untuk pengembara udara:

  • Ketahui bahawa sesetengah syarikat penerbangan mungkin mempunyai had berat bagasi yang didaftar masuk atau memerlukan anda membayar lebih untuk daftar masuk, pilih tempat duduk atau pengangkutan untuk bagasi yang terlalu besar.
  • Jangan lupa untuk mengira masa yang akan anda luangkan untuk pergi ke dan dari lapangan terbang dan masa menunggu sebelum penerbangan anda, melepasi imigresen sekiranya ia adalah penerbangan antarabangsa dan mendapatkan semula bagasi yang didaftar masuk.
  • Dalam sesetengah kes, semua prosedur ini boleh menambah tidak kurang dari 5 jam kepada jumlah masa perjalanan anda.

Syarikat penerbangan yang terbang dari Bottrop dan Catania

Austrian Airlines, Eurowings, Eurowings, Eurowings, Lufthansa, Wizz Air Malta.

Berapa ramai pengembara memilih untuk pergi dari Bottrop ke Catania dengan penerbangan?

Kami telah menjual penerbangan tiket kepada 558 penumpang. Sesetengah mereka meninggalkan ulasan tentang perjalanan tersebut di halaman ini. Lihat ulasan pengembara untuk bersiap sedia. Ia selalunya membantu dan menjadi sumber maklumat yang boleh dipercayai.

Pengangkutan dari Bottrop ke Catania

  • Penerbangan
    $ 176.08
  • Kereta Api tidak tersedia
  • Bas tidak tersedia
  • Feri tidak tersedia
  • Teksi tidak tersedia
  • Van tidak tersedia

Fakta tentang pengangkutan dari Bottrop ke Catania

Pengangkutan TermurahUSD 177
Pengangkutan Terpantas2j 40m
Perlepasan Terawal6:20 AM
Perlepasan Terkini6:45 PM
Perlepasan setiap hari27
Jarak2267 kilometer
Syarikat PengangkutanAustrian Airlines, Eurowings, Eurowings, Eurowings, Lufthansa, Wizz Air Malta