Beruwala ke Induruwa

Beruwala ke Induruwa

Beruwala
Induruwa
Sab, 26 Sep
+ Tambah perjalanan bali
2 pengembara
Mencari laluan terbaik untuk anda — hampir sedia!
Tapis mengikut
Penapis
Waktu berlepas
Jenis pengangkutan
Stesen Berlepas
Stesen Ketibaan
Kemudahan Tempahan
Harga
Waktu ketibaan
Pengendali
 
 
 
 
 

Beruwala ke Induruwa Jadual

TypePengendaliKelasWaktu BerlepasWaktu KetibaanPriceRating
Taxi
Ceylon Roots
Comfort 2 orang
Any time
+10m
USD 50.10

Bagaimana caranya dari Beruwala ke Induruwa

Perjalanan antara Beruwala dan Induruwa berlaku dengan adanya Bas dan teksi. Bas+teksi menjaminkan perjalanan terpantas. Bas+teksi merupakan pilihan paling lambat. Tiket termahal berharga USD 23.23 jika anda menaiki Bas+teksi; untuk penjimatan, pilih bas+teksi yang berharga USD 23.23.

Sejauh manakah Beruwala dari Induruwa?

Jarak antara Beruwala dan Induruwa adalah 9 km manakala jarak penerbangan adalah 9 km.

Berapa lamakah masa yang diambil dari Beruwala ke Induruwa?

Ia boleh mengambil masa antara 1 hingga 1 jam untuk perjalanan antara Beruwala ke Induruwa bergantung kepada jenis pengangkutan pilihan anda.
Bas+teksi merupakan cara terpantas untuk mengembara antara Beruwala dan Induruwa. Bas+teksi akan membawa anda ke destinasi anda dalam masa 10m. Bas+teksi mengambil masa yang lebih lama kira-kira 10m untuk sampai ke Induruwa.

Berapakah kos dari Beruwala ke Induruwa?

Perjalanan antara Beruwala dan Induruwa adalah semurah USD 23.23 jika anda memilih bas+teksi Ceylon Roots dan semahal USD 23.23 jika anda membeli tiket Bas+teksi Ceylon Roots. Berikut adalah senarai harga yang anda boleh jangkakan untuk bayaran bagi setiap pengangkutan yang disediakan untuk perjalanan ini.

Berapa banyak perjalanan untuk sehari yang ada antara Beruwala dan Induruwa?

  • 1 oleh Bas+teksi dari Beruwala ke Induruwa bermula dari 00:00 Beruwala sehingga 00:00 Beruwala

Semak di atas untuk jadual bas, kereta api, kapal terbang dan feri dari Beruwala ke Induruwa.

Pengangkutan apakah yang paling popular untuk perjalanan dari Beruwala ke Induruwa?

Pilihan pengangkutan yang tersedia pada bila-bila masa dengan Bas+teksi yang menjadikannya pilihan paling popular dengan harganya yang berpatutan dan selesa. Daripada 1000 pengembara yang membeli tiket untuk laluan ini

  • 100% memilih Bas+teksi

Pengangkutan dari Beruwala ke Induruwa

Fakta tentang pengangkutan dari Beruwala ke Induruwa

Pengangkutan TermurahUSD 24
Pengangkutan Terpantas10m
Perlepasan Terawal12:00 AM
Perlepasan Terkini12:00 AM
Perlepasan setiap hari1
Jarak9 kilometer
Syarikat PengangkutanCeylon Roots