LAriana ke Brussels

LAriana ke Brussels

LAriana
Brussels
Jum, 23 Okt
+ Tambah perjalanan bali
2 pengembara
Mencari laluan terbaik untuk anda — hampir sedia!
Tapis mengikut
Penapis
Waktu berlepas
Jenis pengangkutan
Stesen Berlepas
Stesen Ketibaan
Kemudahan Tempahan
Harga
Waktu ketibaan
Pengendali
 
 
 
 
 

LAriana ke Brussels Jadual

TypePengendaliKelasWaktu BerlepasWaktu KetibaanPriceRating
Flight
Vueling
Ekonomi
00:55
13:25
USD 234.78
Flight
Air Europa
Ekonomi
01:40
16:40
USD 418.44
Flight
Nouvelair
Ekonomi
04:30
22:35
USD 343.74
Flight
Nouvelair
Ekonomi
06:15
09:10
USD 383.62
Flight
Tunisair
Ekonomi
07:00
09:35
USD 196.58
Flight
Tunisair
Ekonomi
07:50
10:25
USD 399.91
Flight
Nouvelair
Ekonomi
09:15
12:00
USD 230.29
Flight
Turkish Airlines
Ekonomi
10:00
20:20
USD 838.35
Flight
Alitalia
Ekonomi
10:25
17:00
USD 262.86
Flight
Lufthansa
Ekonomi
11:15
22:10
USD 816.64
Flight
Lufthansa
Ekonomi
11:45
06:45
USD 538.65
Flight
Nouvelair
Ekonomi
13:55
07:35
USD 397.24
Flight
Turkish Airlines
Ekonomi
17:25
12:25
USD 836.07
Flight
Alitalia
Ekonomi
18:20
17:00
USD 319.59
Flight
Nouvelair
Ekonomi
18:55
13:25
USD 514.49
Flight
Tunisair
Ekonomi
20:10
13:30
USD 386.99
Flight
Qatar Airways
Ekonomi
23:25
13:40
USD 1,616.84

Bagaimana untuk pergi dari LAriana ke Brussels

Membuat perjalanan antara LAriana dan Brussels adalah boleh dengan penerbangan. Pada masa ini, ia adalah satu-satunya pilihan yang ada untuk laluan ini.

Berapa jauhkah LAriana dari Brussels?

Membuat perjalanan darat, jarak antara LAriana dan Brussels adalah 1904 km manakala ia adalah kira-kira 1684 km untuk penerbangan.

Berapa lamakah masa diambil dari LAriana ke Brussels?

Membuat perjalanan dengan penerbangan antara LAriana dan Brussels, jangkakan untuk menghabiskan masa kira-kira 24 jam.

Berapakah kos untuk pergi dari LAriana ke Brussels?

penerbangan tiket untuk perjalanan LAriana - Brussels akan menelan belanja kira-kira USD 289.87. Bagi memastikan harga terbaik, beli tiket terlebih awal.

Terdapat berapa banyakkah perjalanan sehari antara LAriana dan Brussels ?

Penerbangan dari LAriana ke Brussels beroperasi 1 kali sehari.

Tip berguna untuk perjalanan antara LAriana dan Brussels dengan penerbangan

Untuk pergi dari LAriana ke Brussels pilihan anda terhad kepada satu pilihan pengangkutan tetapi ia tidak bermakna anda tidak boleh membuatkannya seselesa mungkin. Lihat petua mudah kami untuk mengelakkan kekecewaan semasa dalam perjalanan anda. ##Penerbangan
Tip berguna untuk pengembara udara:

  • Ketahui bahawa sesetengah syarikat penerbangan mungkin mempunyai had berat bagasi yang didaftar masuk atau memerlukan anda membayar lebih untuk daftar masuk, pilih tempat duduk atau pengangkutan untuk bagasi yang terlalu besar.
  • Jangan lupa untuk mengira masa yang akan anda luangkan untuk pergi ke dan dari lapangan terbang dan masa menunggu sebelum penerbangan anda, melepasi imigresen sekiranya ia adalah penerbangan antarabangsa dan mendapatkan semula bagasi yang didaftar masuk.
  • Dalam sesetengah kes, semua prosedur ini boleh menambah tidak kurang dari 5 jam kepada jumlah masa perjalanan anda.

Syarikat penerbangan yang terbang dari LAriana dan Brussels

Alitalia, Tunisair, Vueling.

Berapa ramai pengembara memilih untuk pergi dari LAriana ke Brussels dengan penerbangan?

Kami telah menjual penerbangan tiket kepada 565 penumpang. Sesetengah mereka meninggalkan ulasan tentang perjalanan tersebut di halaman ini. Lihat ulasan pengembara untuk bersiap sedia. Ia selalunya membantu dan menjadi sumber maklumat yang boleh dipercayai.

Pengangkutan dari LAriana ke Brussels

  • Kereta Api tidak tersedia
  • Bas tidak tersedia
  • Feri tidak tersedia
  • Penerbangan tidak tersedia
  • Teksi tidak tersedia
  • Van tidak tersedia