Anuppur ke Allahabad

Anuppur ke Allahabad

Anuppur
Allahabad
Sab, 26 Sep
+ Tambah perjalanan bali
2 pengembara
Mencari laluan terbaik untuk anda — hampir sedia!
Tapis mengikut
Penapis
Waktu berlepas
Jenis pengangkutan
Stesen Berlepas
Stesen Ketibaan
Kemudahan Tempahan
Harga
Waktu ketibaan
Pengendali
 
 
 
 
 

Anuppur ke Allahabad Jadual

TypePengendaliKelasWaktu BerlepasWaktu KetibaanPriceRating
Train
Indian Railways
3E - Kerusi Tempat Tidur Ekonomi 3 Tingkat Berhawa Dingin
01:57
12:10
USD 7.01
Train
Indian Railways
1A - Kerusi Tempat Tidur Kelas Pertama Berhawa Dingin
01:57
12:10
USD 18.52
Train
Indian Railways
2A - Kerusi Tempat Tidur 2 Tingkat Berhawa Dingin
01:57
12:10
USD 11.20
Train
Indian Railways
3A - Kerusi Tempat Tidur 3 Tingkat Berhawa Dingin
01:57
12:10
USD 8.01
Train
Indian Railways
SL - Kelas Kerusi Tempat Tidur
01:57
12:10
USD 3.01
Train
Indian Railways
2A - Kerusi Tempat Tidur 2 Tingkat Berhawa Dingin
01:57
12:56
USD 11.46
Train
Indian Railways
3E - Kerusi Tempat Tidur Ekonomi 3 Tingkat Berhawa Dingin
01:57
12:56
USD 7.22
Train
Indian Railways
3A - Kerusi Tempat Tidur 3 Tingkat Berhawa Dingin
01:57
12:56
USD 8.22
Train
Indian Railways
3E - Kerusi Tempat Tidur Ekonomi 3 Tingkat Berhawa Dingin
04:40
15:25
USD 7.01
Train
Indian Railways
3A - Kerusi Tempat Tidur 3 Tingkat Berhawa Dingin
04:40
15:25
USD 8.01
Bus
Pakshiraj Travels
Tempat Duduk Tiada AC
19:10
06:00
USD 6.59
Bus
Prayag Bus Service
Tempat Duduk Tiada AC
19:20
05:30
USD 7.14
Bus
Nafees Bus Service
Tempat Duduk Tiada AC
20:10
06:00
USD 8.23
Bus
Ram Doot Travels
Ranjang Landas Berhawa Dingin
23:30
05:45
USD 16.48

Bagaimana untuk pergi dari Anuppur ke Allahabad

Membuat perjalanan antara Anuppur dan Allahabad adalah boleh dengan bas. Pada masa ini, ia adalah satu-satunya pilihan yang ada untuk laluan ini.

Berapa jauhkah Anuppur dari Allahabad?

Membuat perjalanan darat, jarak antara Anuppur dan Allahabad adalah 313 km manakala ia adalah kira-kira 313 km untuk penerbangan.

Berapa lamakah masa diambil dari Anuppur ke Allahabad?

Membuat perjalanan dengan bas antara Anuppur dan Allahabad, jangkakan untuk menghabiskan masa kira-kira 11 jam.

Berapakah kos untuk pergi dari Anuppur ke Allahabad?

bas tiket untuk perjalanan Anuppur - Allahabad akan menelan belanja kira-kira USD 18.12. Bagi memastikan harga terbaik, beli tiket terlebih awal.

Terdapat berapa banyakkah perjalanan sehari antara Anuppur dan Allahabad ?

Bas dari Anuppur ke Allahabad membuat perjalanan 3 kali sehari.

Tip berguna untuk perjalanan antara Anuppur dan Allahabad dengan bas

Untuk pergi dari Anuppur ke Allahabad pilihan anda terhad kepada satu pilihan pengangkutan tetapi ia tidak bermakna anda tidak boleh membuatkannya seselesa mungkin. Lihat petua mudah kami untuk mengelakkan kekecewaan semasa dalam perjalanan anda. ##Bas

Tip berguna untuk pengembara bas:

  • Untuk perjalanan yang lebih selesa, pilih bas yang berkelas tinggi jika boleh. Bas ini biasanya mempunyai kerusi lembut yang boleh dibaringkan dan dilengkapi dengan pendingin hawa dan tandas.
  • Air, snek atau makanan tengah hari mungkin termasuk dalam harga tiket anda.
  • Tidak semua bas mempunyai tandas tetapi jangan risau - mereka selalunya membuat hentian ke tandas ketika dalam perjalanan.

Syarikat yang mengoperasikan laluan bas antara Anuppur dan Allahabad

Nafees Bus Service, Pakshiraj Travels, Ram Doot Travels.

Berapa ramai pengembara memilih untuk pergi dari Anuppur ke Allahabad dengan bas?

Kami telah menjual bas tiket kepada 532 penumpang. Sesetengah mereka meninggalkan ulasan tentang perjalanan tersebut di halaman ini. Lihat ulasan pengembara untuk bersiap sedia. Ia selalunya membantu dan menjadi sumber maklumat yang boleh dipercayai.

Pengangkutan dari Anuppur ke Allahabad

  • Kereta Api tidak tersedia
  • Bas tidak tersedia
  • Feri tidak tersedia
  • Penerbangan tidak tersedia
  • Teksi tidak tersedia
  • Van tidak tersedia