Agadir ke Oujda

Agadir ke Oujda

Agadir
Oujda
Sel, 27 Okt
+ Tambah perjalanan bali
2 pengembara
Mencari laluan terbaik untuk anda — hampir sedia!
Tapis mengikut
Penapis
Waktu berlepas
Jenis pengangkutan
Stesen Berlepas
Stesen Ketibaan
Kemudahan Tempahan
Harga
Waktu ketibaan
Pengendali
 
 
 
 
 

Agadir ke Oujda Jadual

TypePengendaliKelasWaktu BerlepasWaktu KetibaanPriceRating
Flight
Royal Air Maroc
Ekonomi
00:30
00:05
USD 214.99
Flight
Royal Air Maroc
Ekonomi
05:20
11:25
USD 164.60
Flight
Royal Air Maroc
Ekonomi
05:55
00:05
USD 213.87
Flight
Transavia France
Ekonomi
09:15
09:05
USD 435.58
Flight
Transavia France
Ekonomi
09:35
16:55
USD 426.62
Flight
Royal Air Maroc
Ekonomi
09:55
11:25
USD 164.60
Flight
Vueling
Ekonomi
10:30
23:00
USD 601.30
Flight
TUI fly Germany
Ekonomi
10:50
13:00
USD 433.34
Flight
Transavia France
Ekonomi
11:15
23:00
USD 519.56
Flight
Royal Air Maroc
Ekonomi
12:30
00:05
USD 212.75
Flight
Royal Air Maroc
Ekonomi
12:55
00:05
USD 212.75
Flight
Transavia France
Ekonomi
13:30
07:45
USD 513.40
Flight
Transavia France
Ekonomi
14:00
09:15
USD 638.25
Bus
Majorel Voyage
Kelas Pertama
14:30
05:30
USD 27.77
Flight
Transavia France
Ekonomi
15:10
17:35
USD 723.92
Flight
Royal Air Maroc
Ekonomi
16:05
08:10
USD 957.38
Flight
Transavia France
Ekonomi
16:55
18:15
USD 892.44
Flight
Vueling
Ekonomi
17:20
23:00
USD 509.48
Flight
Vueling
Ekonomi
17:45
07:45
USD 501.65
Flight
Royal Air Maroc
Perniagaan
18:05
18:25
USD 443.45

Bagaimana caranya dari Agadir ke Oujda

Perjalanan antara Agadir dan Oujda berlaku dengan adanya Penerbangan dan bas. Penerbangan menjaminkan perjalanan terpantas. Penerbangan merupakan pilihan paling lambat. Tiket termahal berharga USD 37.26 jika anda menaiki Bas; untuk penjimatan, pilih bas yang berharga USD 37.26.

Sejauh manakah Agadir dari Oujda?

Jarak antara Agadir dan Oujda adalah 5101 km manakala jarak penerbangan adalah 5101 km.

Berapa lamakah masa yang diambil dari Agadir ke Oujda?

Ia boleh mengambil masa antara 6 hingga 23 jam untuk perjalanan antara Agadir ke Oujda bergantung kepada jenis pengangkutan pilihan anda.
Penerbangan merupakan cara terpantas untuk mengembara antara Agadir dan Oujda. Penerbangan akan membawa anda ke destinasi anda dalam masa 6j. Penerbangan mengambil masa yang lebih lama kira-kira 22j 30m untuk sampai ke Oujda.

Berapakah kos dari Agadir ke Oujda?

Perjalanan antara Agadir dan Oujda adalah semurah USD 37.26 jika anda memilih bas Itrane Voyage dan semahal USD 37.26 jika anda membeli tiket Bas Itrane Voyage. Berikut adalah senarai harga yang anda boleh jangkakan untuk bayaran bagi setiap pengangkutan yang disediakan untuk perjalanan ini.

Berapa banyak perjalanan untuk sehari yang ada antara Agadir dan Oujda?

  • 1 dari Agadir ke Oujda bermula dari 22:15 Agadir sehingga 22:15 Agadir

Semak di atas untuk jadual bas, kereta api, kapal terbang dan feri dari Agadir ke Oujda.

Apakah mod pengangkutan yang terbaik untuk laluan saya?

Bas

Perjalanan dari Agadir ke Oujda melalui darat sememangnya akan mengambil masa yang lebih lama tetapi dalam hal-hal tertentu, ia merupakan pilihan termurah jika anda memilih untuk menaiki bas.
Perkara untuk peringatan: Untuk perjalanan yang lebih selesa, sebaiknya pilihlah bas yang lebih premium. Bas sebegini biasanya menyediakan tempat duduk selesa dan boleh laras serta dilengkapi penghawa dingin dan tandas.
Bas ini juga lazimnya turut menyediakan air, snek atau makan tengah hari yang termasuk dalam harga tiket anda dan berhenti untuk ke tandas.

Syarikat bas yang mengendali laluan antara Agadir dan Oujda

Itrane Voyage

Pengangkutan apakah yang paling popular untuk perjalanan dari Agadir ke Oujda?

Pilihan pengangkutan yang tersedia pada bila-bila masa dengan Bas yang menjadikannya pilihan paling popular dengan harganya yang berpatutan dan selesa. Daripada 1000 pengembara yang membeli tiket untuk laluan ini

  • 100% memilih bas

Pengangkutan dari Agadir ke Oujda

Fakta tentang pengangkutan dari Agadir ke Oujda

Pengangkutan TermurahUSD 38
Pengangkutan Terpantas6j
Perlepasan Terawal1:05 AM
Perlepasan Terkini10:15 PM
Perlepasan setiap hari1
Jarak5101 kilometer
Syarikat PengangkutanItrane Voyage, Royal Air Maroc