Sveti Lovrec – Putini

Sveti Lovrec – Putini

Sveti Lovrec
Putini
pon, 28. ruj
+ Dodaj povratak
2 putnika
Tražimo najbolje rute za vas – skoro smo gotovi!
Poredaj prema
Filtri
Vrijeme polaska
Vrsta prijevoza
Polazište
Odredište
Mogućnosti rezervacije
Cijena
Vrijeme dolaska
Prijevoznici
 
 
 
 
 

do Raspored

PrijevozPrijevoznikRazredVrijeme polaskaVrijeme dolaskaCijenaOcjena
Bus
Autotrans by Arriva
Standardna s klimom
09:22
09:35
5,76 USD
Bus
Autotrans by Arriva
Standardna s klimom
15:21
15:35
5,76 USD

Kako doći od Sveti Lovrec do Putini

Putovanje između Sveti Lovrec i Putini moguće je putem autobus. Trenutno je to jedina dostupna opcija za ovu rutu.

Koliko je Sveti Lovrec udaljeno od Putini?

Putovanje kopnom udaljenost između Sveti Lovrec i Putini je 16 km, dok je oko 16 km zračne linije.

Koliko je potrebno da stignete od Sveti Lovrec do Putini?

Putujući autobus između Sveti Lovrec i Putini, očekujte da ćete potrošiti oko 1 sati.

Koliko košta doći od Sveti Lovrec do Putini?

autobus karata za rutu Sveti Lovrec - Putini će vas koštati oko USD 6.35. Kako biste osigurali najbolju cijenu, kupite karte unaprijed.

Koliko putovanja dnevno ima između Sveti Lovrec i Putini?

Autobusi od Sveti Lovrec do Putini voze 4 puta dnevno.

Korisni savjeti za putovanje između Sveti Lovrec i Putini od strane autobus

Da biste došli od Sveti Lovrec do Putini vaš je izbor ograničen na jednu opciju prijevoza, ali to ne znači da ne možete učiniti svoje putovanje što ugodnijim. Provjerite naše jednostavne savjete kako biste izbjegli razočaranje tijekom putovanja.

Autobus

Korisni savjeti za putnike koji koriste prijevoz autobusom:

  • Za udobniju vožnju odlučite se za autobus više klase gdje god je to moguće. Ovi autobusi obično imaju mekana naslonjena pomična sjedala i opremljeni su klima-uređajem i toaletima u vozilu.
  • Voda, grickalice ili lagani ručak mogu biti uključeni u cijenu vaše karte.
  • Nemaju svi autobusi zahode u vozilu, ali ne plašite se - oni se zaustavljaju u toaletima na ruti.

Tvrtke koje upravljaju autobusnim linijama između Sveti Lovrec i Putini

Brioni Pula, Nomago.

Koliko putnika odluči doći od Sveti Lovrec do Putini putem autobus?

Prodali smo autobus karti 569 putnicima. Neki od njih su ostavili recenzije o svom putovanju iznad na ovoj stranici. Provjerite recenzije putnika kako biste se pripremili. Oni su uvijek najkorisniji i najpouzdaniji izvor informacija.

Prijevoz na relaciji Sveti Lovrec – Putini

  • Autobusi
    $ 5.69
  • Vlakovi nisu dostupni
  • Trajekti nisu dostupni
  • Letovi nisu dostupni
  • Taksiji nisu dostupni
  • Kombiji nisu dostupni

Činjenice o prijevozu na relaciji Sveti Lovrec – Putini

Najjeftiniji prijevoz6 USD
Najbrži prijevoz19m
Najraniji polazak1:00 PM
Najkasniji polazak1:26 PM
Broj dnevnih polazaka4
Udaljenost16 kilometara
PrijevozniciBrioni Pula, Nomago