Santa Pola – Como

Santa Pola – Como

Santa Pola
Como
sub, 26. ruj
+ Dodaj povratak
2 putnika
Tražimo najbolje rute za vas – skoro smo gotovi!
Poredaj prema
Filtri
Vrijeme polaska
Vrsta prijevoza
Polazište
Odredište
Mogućnosti rezervacije
Cijena
Vrijeme dolaska
Prijevoznici
 
 
 
 
 

Kako doći od Santa Pola do Como

Putovanje između Santa Pola i Como moguće je putem let. Trenutno je to jedina dostupna opcija za ovu rutu.

Koliko je Santa Pola udaljeno od Como?

Putovanje kopnom udaljenost između Santa Pola i Como je 13601 km, dok je oko 13601 km zračne linije.

Koliko je potrebno da stignete od Santa Pola do Como?

Putujući let između Santa Pola i Como, očekujte da ćete potrošiti oko 16 sati.

Koliko košta doći od Santa Pola do Como?

let karata za rutu Santa Pola - Como će vas koštati oko USD 86.89. Kako biste osigurali najbolju cijenu, kupite karte unaprijed.

Koliko putovanja dnevno ima između Santa Pola i Como?

  • 1 s Let od Santa Pola do Como počevši od 20:45 Alicante Airport do 20:45 Alicante Airport

Korisni savjeti za putovanje između Santa Pola i Como od strane let

Da biste došli od Santa Pola do Como vaš je izbor ograničen na jednu opciju prijevoza, ali to ne znači da ne možete učiniti svoje putovanje što ugodnijim. Provjerite naše jednostavne savjete kako biste izbjegli razočaranje tijekom putovanja.

Koliko putnika odluči doći od Santa Pola do Como putem let?

Prodali smo let karti 544 putnicima. Neki od njih su ostavili recenzije o svom putovanju iznad na ovoj stranici. Provjerite recenzije putnika kako biste se pripremili. Oni su uvijek najkorisniji i najpouzdaniji izvor informacija.

Prijevoz na relaciji Santa Pola – Como

  • Letovi
    $ 86.90
  • Vlakovi nisu dostupni
  • Autobusi nisu dostupni
  • Trajekti nisu dostupni
  • Taksiji nisu dostupni
  • Kombiji nisu dostupni

Činjenice o prijevozu na relaciji Santa Pola – Como

Najjeftiniji prijevoz87 USD
Najbrži prijevoz16h
Najraniji polazak8:45 PM
Najkasniji polazak8:45 PM
Broj dnevnih polazaka1
Udaljenost13601 kilometara
PrijevozniciAir Europa, Wizz Air Malta