My Tho – Cai Be

My Tho – Cai Be

My Tho
Cai Be
sri, 30. ruj
+ Dodaj povratak
2 putnika
Tražimo najbolje rute za vas – skoro smo gotovi!
Poredaj prema
Filtri
Vrijeme polaska
Vrsta prijevoza
Polazište
Odredište
Mogućnosti rezervacije
Cijena
Vrijeme dolaska
Prijevoznici
 
 
 
 
 

Kako doći od My Tho do Cai Be

Putovanje između My Tho i Cai Be moguće je putem autobus. Trenutno je to jedina dostupna opcija za ovu rutu.

Koliko je My Tho udaljeno od Cai Be?

Putovanje kopnom udaljenost između My Tho i Cai Be je 62 km, dok je oko 48 km zračne linije.

Koliko je potrebno da stignete od My Tho do Cai Be?

Putujući autobus između My Tho i Cai Be, očekujte da ćete potrošiti oko 3 sati.

Koliko košta doći od My Tho do Cai Be?

autobus karata za rutu My Tho - Cai Be će vas koštati oko USD 4.73. Kako biste osigurali najbolju cijenu, kupite karte unaprijed.

Koliko putovanja dnevno ima između My Tho i Cai Be?

Autobusi od My Tho do Tien Giang voze 1 puta dnevno.

Korisni savjeti za putovanje između My Tho i Cai Be od strane autobus

Da biste došli od My Tho do Cai Be vaš je izbor ograničen na jednu opciju prijevoza, ali to ne znači da ne možete učiniti svoje putovanje što ugodnijim. Provjerite naše jednostavne savjete kako biste izbjegli razočaranje tijekom putovanja.

Autobus

Korisni savjeti za putnike koji koriste prijevoz autobusom:

  • Za udobniju vožnju odlučite se za autobus više klase gdje god je to moguće. Ovi autobusi obično imaju mekana naslonjena pomična sjedala i opremljeni su klima-uređajem i toaletima u vozilu.
  • Voda, grickalice ili lagani ručak mogu biti uključeni u cijenu vaše karte.
  • Nemaju svi autobusi zahode u vozilu, ali ne plašite se - oni se zaustavljaju u toaletima na ruti.

Tvrtke koje upravljaju autobusnim linijama između My Tho i Tien Giang

Hoang Long (Hoàng Long).

Koliko putnika odluči doći od My Tho do Cai Be putem autobus?

Prodali smo autobus karti 597 putnicima. Neki od njih su ostavili recenzije o svom putovanju iznad na ovoj stranici. Provjerite recenzije putnika kako biste se pripremili. Oni su uvijek najkorisniji i najpouzdaniji izvor informacija.

Prijevoz na relaciji My Tho – Cai Be

  • Vlakovi nisu dostupni
  • Autobusi nisu dostupni
  • Trajekti nisu dostupni
  • Letovi nisu dostupni
  • Taksiji nisu dostupni
  • Kombiji nisu dostupni