Modugno – Offenbach am Main

Modugno – Offenbach am Main

Modugno
Offenbach am Main
pet, 25. ruj
+ Dodaj povratak
2 putnika
Tražimo najbolje rute za vas – skoro smo gotovi!
Poredaj prema
Filtri
Vrijeme polaska
Vrsta prijevoza
Polazište
Odredište
Mogućnosti rezervacije
Cijena
Vrijeme dolaska
Prijevoznici
 
 
 
 
 

Kako doći od Modugno do Offenbach am Main

Putovanje između Modugno i Offenbach am Main moguće je putem let. Trenutno je to jedina dostupna opcija za ovu rutu.

Koliko je Modugno udaljeno od Offenbach am Main?

Putovanje kopnom udaljenost između Modugno i Offenbach am Main je 3330 km, dok je oko 3330 km zračne linije.

Koliko je potrebno da stignete od Modugno do Offenbach am Main?

Putujući let između Modugno i Offenbach am Main, očekujte da ćete potrošiti oko 25 sati.

Koliko košta doći od Modugno do Offenbach am Main?

let karata za rutu Modugno - Offenbach am Main će vas koštati oko USD 1,989.15. Kako biste osigurali najbolju cijenu, kupite karte unaprijed.

Koliko putovanja dnevno ima između Modugno i Offenbach am Main?

  • 21 s Let od Modugno do Offenbach am Main počevši od 08:55 Bari Airport do 20:30 Bari Airport

Korisni savjeti za putovanje između Modugno i Offenbach am Main od strane let

Da biste došli od Modugno do Offenbach am Main vaš je izbor ograničen na jednu opciju prijevoza, ali to ne znači da ne možete učiniti svoje putovanje što ugodnijim. Provjerite naše jednostavne savjete kako biste izbjegli razočaranje tijekom putovanja.

Koliko putnika odluči doći od Modugno do Offenbach am Main putem let?

Prodali smo let karti 501 putnicima. Neki od njih su ostavili recenzije o svom putovanju iznad na ovoj stranici. Provjerite recenzije putnika kako biste se pripremili. Oni su uvijek najkorisniji i najpouzdaniji izvor informacija.

Prijevoz na relaciji Modugno – Offenbach am Main

  • Letovi
    $ 232.82
  • Vlakovi nisu dostupni
  • Autobusi nisu dostupni
  • Trajekti nisu dostupni
  • Taksiji nisu dostupni
  • Kombiji nisu dostupni

Činjenice o prijevozu na relaciji Modugno – Offenbach am Main

Najjeftiniji prijevoz233 USD
Najbrži prijevoz3h 55m
Najraniji polazak8:55 AM
Najkasniji polazak8:30 PM
Broj dnevnih polazaka21
Udaljenost3330 kilometara
PrijevozniciAlitalia, Austrian Airlines, Lufthansa, Turkish Airlines