Σουράτ έως North Goa

Σουράτ έως North Goa

Σουράτ
North Goa
Πέμ 24 Σεπ
+ Προσθήκη επιστροφής
2 ταξιδιώτες
Αναζητούμε τις καλύτερες διαδρομές για εσάς - είστε σχεδόν έτοιμοι!
Ταξινόμηση κατά
Φίλτρα
Ώρα αναχώρησης
Τύπος μεταφοράς
Σταθμός αναχώρησης
Σταθμός άφιξης
Υπηρεσίες Κρατήσεων
Τιμή
Ώρα άφιξης
Χειριστές
 
 
 
 
 

Σουράτ προς Πρόγραμμα

TypeOperatorClassDeparture TimeArrival TimePriceRating
Bus
Aainath Travels
AC Sleeper
08:45
07:00
21,88 $
Bus
Gujarat travels
AC Sleeper
13:05
11:05
27,36 $
Bus
Shree Chamunda Travels Agency
Non-AC Sleeper
23:30
14:20
30,65 $

Πώς να μεταβιβαστείτε από Σουράτ σε North Goa

Η μετακίνηση μεταξύ Σουράτ και North Goa είναι δυνατή από Τρένο. Προς το παρόν είναι η μόνη διαθέσιμη επιλογή για αυτήν τη διαδρομή.

Πόσο μακριά είναι Σουράτ από North Goa;

Ταξιδεύοντας από την ξηρά, η απόσταση μεταξύ Σουράτ και North Goa είναι 699 χιλιόμετρα, ενώ είναι περίπου 699 χιλιόμετρα καθώς πετάτε.

Πόση ώρα χρειάζεται για να φτάσετε από Σουράτ σε North Goa;

Ταξιδεύοντας με Τρένο μεταξύ Σουράτ και North Goa, είναι περίπου 14 ώρες.

Πόσο κοστίζει για να φτάσετε από Σουράτ έως North Goa;

Τα εισιτήρια Τρένο για τη διαδρομή Σουράτ - North Goa θα σας κοστίσουν περίπου USD 23.09. Για να εξασφαλίσετε την καλύτερη τιμή, αγοράστε εισιτήρια εκ των προτέρων.

Πόσα δρομολόγια υπάρχουν την ημέρα μεταξύ Σουράτ και North Goa;

Τα τρένα εκτελούνται πάντα με καθορισμένο πρόγραμμα - υπάρχουν 4 αναχωρήσεις την ημέρα.

Χρήσιμες συμβουλές για ταξίδια μεταξύ Σουράτ και North Goa από Τρένο.

Για να μεταβείτε από Σουράτ σε North Goa, η επιλογή σας περιορίζεται σε μία μόνο επιλογή μεταφοράς, αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν μπορείτε να κάνετε το ταξίδι σας όσο το δυνατόν πιο άνετο. Ελέγξτε τις απλές συμβουλές μας για να αποφύγετε την απογοήτευση κατά τη διάρκεια του ταξιδιού σας.

Tρένο

Χρήσιμες συμβουλές για τους ταξιδιώτες των σιδηροδρόμων:

  • Σημειώστε ότι υπάρχουν κλιματιζόμενα βαγόνια και βαγόνια μόνο με ανεμιστήρα, ιδιωτικά διαμερίσματα για 2 ή 4 άτομα, σκληρά και μαλακά καθίσματα.
  • Αν στο είσητήριο που έχετε της ανώτερης θέσης είναι πιο ομαλό το ταξίδι σας, συχνά τα κλιματιζόμενα ή μονά κρεβάτια δεύτερης κατηγορίας είναι μια καλή εναλλακτική λύση εξοικονόμησης χρημάτων.
  • Κλείστε εισιτήρια τρένου εκ των προτέρων, ειδικά αν χρειάζεστε χαμηλότερη κουκέτα.

Πόσοι πολλοί ταξιδιώτες επιλέγουν να μεταβούν από Σουράτ σε North Goa μέσω Τρένο;

Έχουμε πουλήσει Τρένο εισιτήρια σε επιβάτες 592. Μερικοί από αυτούς άφησαν κριτικές για το ταξίδι του σε αυτήν τη σελίδα. Ελέγξτε τις κριτικές των ταξιδιωτών για να προετοιμαστείτε. Είναι πάντα η πιο χρήσιμη και αξιόπιστη πηγή πληροφοριών.

Μεταφορές από Σουράτ σε North Goa

  • Τρένα
    $ 7.85
  • Λεωφορεία δεν είναι διαθέσιμο
  • Πλοία δεν είναι διαθέσιμο
  • Πτήσεις δεν είναι διαθέσιμο
  • Ταξί δεν είναι διαθέσιμο
  • Βανάκια δεν είναι διαθέσιμο

Πληροφορίες σχετικά με τη μεταφορά από Σουράτ προς North Goa

Φθηνότερη μεταφορά8 $
Γρηγορότερη μεταφορά13ώ 58λεπτά
Νωρίτερη αναχώρηση7:02 AM
Τελευταία αναχώρηση7:02 AM
Αναχωρήσεις ανά ημέρα4
Απόσταση699 χιλιόμετρα
Μεταφορικές ΕταιρείεςIndian Railways