Νιούαρκ έως Key West

Νιούαρκ έως Key West

Νιούαρκ
Key West
15 Μαρ 2027
+ Προσθήκη επιστροφής
2 ταξιδιώτες
Αναζητούμε τις καλύτερες διαδρομές για εσάς - είστε σχεδόν έτοιμοι!
Ταξινόμηση κατά
Φίλτρα
Ώρα αναχώρησης
Τύπος μεταφοράς
Σταθμός αναχώρησης
Σταθμός άφιξης
Υπηρεσίες Κρατήσεων
Τιμή
Ώρα άφιξης
Χειριστές
 
 
 
 
 

Νιούαρκ προς Πρόγραμμα

TypeOperatorClassDeparture TimeArrival TimePriceRating
Flight
United Airlines
Οικονομικό
07:00
15:04
400,85 $
Flight
United Airlines
Οικονομικό
08:00
15:04
400,85 $
Flight
United Airlines
Οικονομικό
09:25
12:59
395,69 $
Flight
United Airlines
Οικονομικό
14:05
18:05
380,20 $

Πώς να μεταβιβαστείτε από Νιούαρκ σε Key West

Η μετακίνηση μεταξύ Νιούαρκ και Key West είναι δυνατή από πτηση. Προς το παρόν είναι η μόνη διαθέσιμη επιλογή για αυτήν τη διαδρομή.

Πόσο μακριά είναι Νιούαρκ από Key West;

Ταξιδεύοντας από την ξηρά, η απόσταση μεταξύ Νιούαρκ και Key West είναι 2692 χιλιόμετρα, ενώ είναι περίπου 2692 χιλιόμετρα καθώς πετάτε.

Πόση ώρα χρειάζεται για να φτάσετε από Νιούαρκ σε Key West;

Ταξιδεύοντας με πτηση μεταξύ Νιούαρκ και Key West, είναι περίπου 8 ώρες.

Πόσο κοστίζει για να φτάσετε από Νιούαρκ έως Key West;

Τα εισιτήρια πτηση για τη διαδρομή Νιούαρκ - Key West θα σας κοστίσουν περίπου USD 274.79. Για να εξασφαλίσετε την καλύτερη τιμή, αγοράστε εισιτήρια εκ των προτέρων.

Πόσα δρομολόγια υπάρχουν την ημέρα μεταξύ Νιούαρκ και Key West;

Οι πτήσεις από Νιούαρκ προς Key West εκτελούνται 4 ώρες την ημέρα.

Χρήσιμες συμβουλές για ταξίδια μεταξύ Νιούαρκ και Key West από πτηση.

Για να μεταβείτε από Νιούαρκ σε Key West, η επιλογή σας περιορίζεται σε μία μόνο επιλογή μεταφοράς, αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν μπορείτε να κάνετε το ταξίδι σας όσο το δυνατόν πιο άνετο. Ελέγξτε τις απλές συμβουλές μας για να αποφύγετε την απογοήτευση κατά τη διάρκεια του ταξιδιού σας.

Πτήσεις

Χρήσιμες συμβουλές για τους ταξιδιώτες αεροπορικών μεταφορών:

  • Σημειώστε ότι ορισμένες από τις αεροπορικές εταιρείες ενδέχεται να έχουν περιορισμούς στο βάρος των παραδοτέων αποσκευών ή να απαιτούν επιπλέον πληρωμή για check-in, επιλογή θέσεων ή μεταφορά υπερμεγεθών αποσκευών.
  • Θυμηθείτε να υπολογίσετε τον χρόνο που θα αφιερώσετε για να φτάσετε από και προς τα αεροδρόμια, καθώς και τον χρόνο αναμονής πριν από την πτήση σας, να περάσετε από τον χώρο ""μετανάστευση""/""διαβατηρίων' σε περίπτωση διεθνούς πτήσης και να ανακτήσετε τις ελεγμένες αποσκευές σας.
  • Σε ορισμένες περιπτώσεις όλη αυτή η διαδικασία μπορεί να προσθέσει τουλάχιστον 5 ώρες στον συνολικό χρόνο ταξιδιού σας.

Αεροπορική πτήση μεταξύ Νιούαρκ και Key West

United Airlines.

Πόσοι πολλοί ταξιδιώτες επιλέγουν να μεταβούν από Νιούαρκ σε Key West μέσω πτηση;

Έχουμε πουλήσει πτηση εισιτήρια σε επιβάτες 570. Μερικοί από αυτούς άφησαν κριτικές για το ταξίδι του σε αυτήν τη σελίδα. Ελέγξτε τις κριτικές των ταξιδιωτών για να προετοιμαστείτε. Είναι πάντα η πιο χρήσιμη και αξιόπιστη πηγή πληροφοριών.

Μεταφορές από Νιούαρκ σε Key West

  • Πτήσεις
    $ 199
  • Τρένα δεν είναι διαθέσιμο
  • Λεωφορεία δεν είναι διαθέσιμο
  • Πλοία δεν είναι διαθέσιμο
  • Ταξί δεν είναι διαθέσιμο
  • Βανάκια δεν είναι διαθέσιμο

Πληροφορίες σχετικά με τη μεταφορά από Νιούαρκ προς Key West

Φθηνότερη μεταφορά199 $
Γρηγορότερη μεταφορά3ώ 10λεπτά
Νωρίτερη αναχώρηση7:00 AM
Τελευταία αναχώρηση10:59 AM
Αναχωρήσεις ανά ημέρα4
Απόσταση2692 χιλιόμετρα
Μεταφορικές ΕταιρείεςUnited Airlines