La Cocha έως La Rioja

La Cocha έως La Rioja

La Cocha
La Rioja
Σάβ 3 Οκτ
+ Προσθήκη επιστροφής
2 ταξιδιώτες
Αναζητούμε τις καλύτερες διαδρομές για εσάς - είστε σχεδόν έτοιμοι!
Ταξινόμηση κατά
Φίλτρα
Ώρα αναχώρησης
Τύπος μεταφοράς
Σταθμός αναχώρησης
Σταθμός άφιξης
Υπηρεσίες Κρατήσεων
Τιμή
Ώρα άφιξης
Χειριστές
 
 
 
 
 

προς Πρόγραμμα

TypeOperatorClassDeparture TimeArrival TimePriceRating
Bus
Flecha Bus
Semi Cama no Service
04:15
07:35
26,02 $
Bus
Flecha Bus
Cama no Service
04:15
07:35
35,37 $
Bus
Andesmar
Semi Cama no Service
04:50
08:50
13,01 $
Bus
Andesmar
Cama no Service
04:50
08:50
35,37 $
Bus
Andesmar
Semi Sleeper
05:20
09:20
26,02 $
Bus
Flecha Bus
Semi Cama no Service
06:35
10:35
26,02 $
Bus
Flecha Bus
Cama no Service
06:35
10:35
35,37 $
Bus
Aconquija
Semi Sleeper
12:05
16:10
18,11 $
Bus
Aconquija
Semi Sleeper
15:13
19:30
18,11 $
Bus
Aconquija
Semi Sleeper
18:50
22:20
18,11 $
Bus
Autotransportes San Juan
Semi Cama no Service
20:20
00:15
13,01 $
Bus
Autotransportes San Juan
Cama no Service
20:20
00:15
35,37 $

Πώς να μεταβιβαστείτε από La Cocha σε La Rioja

Η μετακίνηση μεταξύ La Cocha και La Rioja είναι δυνατή από λεωφορείο. Προς το παρόν είναι η μόνη διαθέσιμη επιλογή για αυτήν τη διαδρομή.

Πόσο μακριά είναι La Cocha από La Rioja;

Ταξιδεύοντας από την ξηρά, η απόσταση μεταξύ La Cocha και La Rioja είναι 167 χιλιόμετρα, ενώ είναι περίπου 167 χιλιόμετρα καθώς πετάτε.

Πόση ώρα χρειάζεται για να φτάσετε από La Cocha σε La Rioja;

Ταξιδεύοντας με λεωφορείο μεταξύ La Cocha και La Rioja, είναι περίπου 4 ώρες.

Πόσο κοστίζει για να φτάσετε από La Cocha έως La Rioja;

Τα εισιτήρια λεωφορείο για τη διαδρομή La Cocha - La Rioja θα σας κοστίσουν περίπου USD 24.83. Για να εξασφαλίσετε την καλύτερη τιμή, αγοράστε εισιτήρια εκ των προτέρων.

Πόσα δρομολόγια υπάρχουν την ημέρα μεταξύ La Cocha και La Rioja;

Λεωφορεία από La Cocha προς La Rioja εκτελούν δρομολόγια 3 ώρες την ημέρα.

Χρήσιμες συμβουλές για ταξίδια μεταξύ La Cocha και La Rioja από λεωφορείο.

Για να μεταβείτε από La Cocha σε La Rioja, η επιλογή σας περιορίζεται σε μία μόνο επιλογή μεταφοράς, αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν μπορείτε να κάνετε το ταξίδι σας όσο το δυνατόν πιο άνετο. Ελέγξτε τις απλές συμβουλές μας για να αποφύγετε την απογοήτευση κατά τη διάρκεια του ταξιδιού σας.

Λεωφορείο

Χρήσιμες συμβουλές για τους ταξιδιώτες με λεωφορείο:

  • Για μια πιο άνετη διαδρομή επιλέξτε ένα λεωφορείο υψηλότερης κατηγορίας όπου είναι δυνατόν. Αυτά τα λεωφορεία έχουν συνήθως μαλακά ανακλινόμενα καθίσματα και είναι εξοπλισμένα με κλιματισμό και τουαλέτες επί του σκάφους.
  • Νερό, σνακ ή ένα ελαφρύ γεύμα μπορεί να συμπεριληφθούν στην τιμή του εισιτηρίου σας.
  • Δεν διαθέτουν όλα τα λεωφορεία τουαλέτες, αλλά μη φοβάσαι - κάνουν στάσεις κατά τη διαδρομή.

Εταιρείες που εκτελούν δρομολόγια λεωφορείων μεταξύ La Cocha και La Rioja

Andesmar, Flecha Bus

Πόσοι πολλοί ταξιδιώτες επιλέγουν να μεταβούν από La Cocha σε La Rioja μέσω λεωφορείο;

Έχουμε πουλήσει λεωφορείο εισιτήρια σε επιβάτες 542. Μερικοί από αυτούς άφησαν κριτικές για το ταξίδι του σε αυτήν τη σελίδα. Ελέγξτε τις κριτικές των ταξιδιωτών για να προετοιμαστείτε. Είναι πάντα η πιο χρήσιμη και αξιόπιστη πηγή πληροφοριών.

Μεταφορές από La Cocha σε La Rioja

  • Τρένα δεν είναι διαθέσιμο
  • Λεωφορεία δεν είναι διαθέσιμο
  • Πλοία δεν είναι διαθέσιμο
  • Πτήσεις δεν είναι διαθέσιμο
  • Ταξί δεν είναι διαθέσιμο
  • Βανάκια δεν είναι διαθέσιμο