Ντιμαπούρ έως Chauri Chaura

Ντιμαπούρ έως Chauri Chaura

Ντιμαπούρ
Chauri Chaura
Σάβ 26 Σεπ
+ Προσθήκη επιστροφής
2 ταξιδιώτες
Αναζητούμε τις καλύτερες διαδρομές για εσάς - είστε σχεδόν έτοιμοι!
Ταξινόμηση κατά
Φίλτρα
Ώρα αναχώρησης
Τύπος μεταφοράς
Σταθμός αναχώρησης
Σταθμός άφιξης
Υπηρεσίες Κρατήσεων
Τιμή
Ώρα άφιξης
Χειριστές
 
 
 
 
 

Πώς να μεταβιβαστείτε από Ντιμαπούρ σε Chauri Chaura

Η μετακίνηση μεταξύ Ντιμαπούρ και Chauri Chaura είναι δυνατή από πτηση. Προς το παρόν είναι η μόνη διαθέσιμη επιλογή για αυτήν τη διαδρομή.

Πόσο μακριά είναι Ντιμαπούρ από Chauri Chaura;

Ταξιδεύοντας από την ξηρά, η απόσταση μεταξύ Ντιμαπούρ και Chauri Chaura είναι 5242 χιλιόμετρα, ενώ είναι περίπου 5242 χιλιόμετρα καθώς πετάτε.

Πόση ώρα χρειάζεται για να φτάσετε από Ντιμαπούρ σε Chauri Chaura;

Ταξιδεύοντας με πτηση μεταξύ Ντιμαπούρ και Chauri Chaura, είναι περίπου 7 ώρες.

Πόσο κοστίζει για να φτάσετε από Ντιμαπούρ έως Chauri Chaura;

Τα εισιτήρια πτηση για τη διαδρομή Ντιμαπούρ - Chauri Chaura θα σας κοστίσουν περίπου USD 87.45. Για να εξασφαλίσετε την καλύτερη τιμή, αγοράστε εισιτήρια εκ των προτέρων.

Πόσα δρομολόγια υπάρχουν την ημέρα μεταξύ Ντιμαπούρ και Chauri Chaura;

  • 1 από πτηση από Ντιμαπούρ έως Chauri Chaura ξεκινώντας από 10:35 Dimapur Airport έως 10:35 Dimapur Airport

Χρήσιμες συμβουλές για ταξίδια μεταξύ Ντιμαπούρ και Chauri Chaura από πτηση.

Για να μεταβείτε από Ντιμαπούρ σε Chauri Chaura, η επιλογή σας περιορίζεται σε μία μόνο επιλογή μεταφοράς, αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν μπορείτε να κάνετε το ταξίδι σας όσο το δυνατόν πιο άνετο. Ελέγξτε τις απλές συμβουλές μας για να αποφύγετε την απογοήτευση κατά τη διάρκεια του ταξιδιού σας.

Πόσοι πολλοί ταξιδιώτες επιλέγουν να μεταβούν από Ντιμαπούρ σε Chauri Chaura μέσω πτηση;

Έχουμε πουλήσει πτηση εισιτήρια σε επιβάτες 583. Μερικοί από αυτούς άφησαν κριτικές για το ταξίδι του σε αυτήν τη σελίδα. Ελέγξτε τις κριτικές των ταξιδιωτών για να προετοιμαστείτε. Είναι πάντα η πιο χρήσιμη και αξιόπιστη πηγή πληροφοριών.

Μεταφορές από Ντιμαπούρ σε Chauri Chaura

  • Πτήσεις
    $ 87.45
  • Τρένα δεν είναι διαθέσιμο
  • Λεωφορεία δεν είναι διαθέσιμο
  • Πλοία δεν είναι διαθέσιμο
  • Ταξί δεν είναι διαθέσιμο
  • Βανάκια δεν είναι διαθέσιμο

Πληροφορίες σχετικά με τη μεταφορά από Ντιμαπούρ προς Chauri Chaura

Φθηνότερη μεταφορά88 $
Γρηγορότερη μεταφορά6ώ 10λεπτά
Νωρίτερη αναχώρηση10:35 AM
Τελευταία αναχώρηση10:35 AM
Αναχωρήσεις ανά ημέρα1
Απόσταση5242 χιλιόμετρα
Μεταφορικές ΕταιρείεςIndiGo