Κουέρναβάκα έως Σάν Πέδρο Σούλα

Κουέρναβάκα έως Σάν Πέδρο Σούλα

Κουέρναβάκα
Σάν Πέδρο Σούλα
Πέμ 24 Σεπ
+ Προσθήκη επιστροφής
2 ταξιδιώτες
Αναζητούμε τις καλύτερες διαδρομές για εσάς - είστε σχεδόν έτοιμοι!
Ταξινόμηση κατά
Φίλτρα
Ώρα αναχώρησης
Τύπος μεταφοράς
Σταθμός αναχώρησης
Σταθμός άφιξης
Υπηρεσίες Κρατήσεων
Τιμή
Ώρα άφιξης
Χειριστές
 
 
 
 
 

Πώς να μεταβιβαστείτε από Κουέρναβάκα σε Σάν Πέδρο Σούλα

Η μετακίνηση μεταξύ Κουέρναβάκα και Σάν Πέδρο Σούλα είναι δυνατή από πτηση. Προς το παρόν είναι η μόνη διαθέσιμη επιλογή για αυτήν τη διαδρομή.

Πόσο μακριά είναι Κουέρναβάκα από Σάν Πέδρο Σούλα;

Ταξιδεύοντας από την ξηρά, η απόσταση μεταξύ Κουέρναβάκα και Σάν Πέδρο Σούλα είναι 18205 χιλιόμετρα, ενώ είναι περίπου 18205 χιλιόμετρα καθώς πετάτε.

Πόση ώρα χρειάζεται για να φτάσετε από Κουέρναβάκα σε Σάν Πέδρο Σούλα;

Ταξιδεύοντας με πτηση μεταξύ Κουέρναβάκα και Σάν Πέδρο Σούλα, είναι περίπου 26 ώρες.

Πόσο κοστίζει για να φτάσετε από Κουέρναβάκα έως Σάν Πέδρο Σούλα;

Τα εισιτήρια πτηση για τη διαδρομή Κουέρναβάκα - Σάν Πέδρο Σούλα θα σας κοστίσουν περίπου USD 289.87. Για να εξασφαλίσετε την καλύτερη τιμή, αγοράστε εισιτήρια εκ των προτέρων.

Πόσα δρομολόγια υπάρχουν την ημέρα μεταξύ Κουέρναβάκα και Σάν Πέδρο Σούλα;

  • 2 από πτηση από Κουέρναβάκα έως Σάν Πέδρο Σούλα ξεκινώντας από 16:50 Mexico City Airport έως 16:50 Mexico City Airport

Χρήσιμες συμβουλές για ταξίδια μεταξύ Κουέρναβάκα και Σάν Πέδρο Σούλα από πτηση.

Για να μεταβείτε από Κουέρναβάκα σε Σάν Πέδρο Σούλα, η επιλογή σας περιορίζεται σε μία μόνο επιλογή μεταφοράς, αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν μπορείτε να κάνετε το ταξίδι σας όσο το δυνατόν πιο άνετο. Ελέγξτε τις απλές συμβουλές μας για να αποφύγετε την απογοήτευση κατά τη διάρκεια του ταξιδιού σας.

Πόσοι πολλοί ταξιδιώτες επιλέγουν να μεταβούν από Κουέρναβάκα σε Σάν Πέδρο Σούλα μέσω πτηση;

Έχουμε πουλήσει πτηση εισιτήρια σε επιβάτες 584. Μερικοί από αυτούς άφησαν κριτικές για το ταξίδι του σε αυτήν τη σελίδα. Ελέγξτε τις κριτικές των ταξιδιωτών για να προετοιμαστείτε. Είναι πάντα η πιο χρήσιμη και αξιόπιστη πηγή πληροφοριών.

Μεταφορές από Κουέρναβάκα σε Σάν Πέδρο Σούλα

  • Πτήσεις
    $ 289.90
  • Τρένα δεν είναι διαθέσιμο
  • Λεωφορεία δεν είναι διαθέσιμο
  • Πλοία δεν είναι διαθέσιμο
  • Ταξί δεν είναι διαθέσιμο
  • Βανάκια δεν είναι διαθέσιμο

Πληροφορίες σχετικά με τη μεταφορά από Κουέρναβάκα προς Σάν Πέδρο Σούλα

Φθηνότερη μεταφορά290 $
Γρηγορότερη μεταφορά21ώ 25λεπτά
Νωρίτερη αναχώρηση4:50 PM
Τελευταία αναχώρηση4:50 PM
Αναχωρήσεις ανά ημέρα2
Απόσταση18205 χιλιόμετρα
Μεταφορικές ΕταιρείεςAvianca

Δημοφιλείς διαδρομές σε Μεξικό