Κονστάντα έως Pest County

Κονστάντα έως Pest County

Κονστάντα
Pest County
Παρ 25 Σεπ
+ Προσθήκη επιστροφής
2 ταξιδιώτες
Αναζητούμε τις καλύτερες διαδρομές για εσάς - είστε σχεδόν έτοιμοι!
Ταξινόμηση κατά
Φίλτρα
Ώρα αναχώρησης
Τύπος μεταφοράς
Σταθμός αναχώρησης
Σταθμός άφιξης
Υπηρεσίες Κρατήσεων
Τιμή
Ώρα άφιξης
Χειριστές
 
 
 
 
 

Πώς να μεταβιβαστείτε από Κονστάντα σε Pest County

Η μετακίνηση μεταξύ Κονστάντα και Pest County είναι δυνατή από πτηση. Προς το παρόν είναι η μόνη διαθέσιμη επιλογή για αυτήν τη διαδρομή.

Πόσο μακριά είναι Κονστάντα από Pest County;

Ταξιδεύοντας από την ξηρά, η απόσταση μεταξύ Κονστάντα και Pest County είναι 20684 χιλιόμετρα, ενώ είναι περίπου 20684 χιλιόμετρα καθώς πετάτε.

Πόση ώρα χρειάζεται για να φτάσετε από Κονστάντα σε Pest County;

Ταξιδεύοντας με πτηση μεταξύ Κονστάντα και Pest County, είναι περίπου 28 ώρες.

Πόσο κοστίζει για να φτάσετε από Κονστάντα έως Pest County;

Τα εισιτήρια πτηση για τη διαδρομή Κονστάντα - Pest County θα σας κοστίσουν περίπου USD 182.23. Για να εξασφαλίσετε την καλύτερη τιμή, αγοράστε εισιτήρια εκ των προτέρων.

Πόσα δρομολόγια υπάρχουν την ημέρα μεταξύ Κονστάντα και Pest County;

  • 2 από πτηση από Κονστάντα έως Pest County ξεκινώντας από 20:35 Constanta Airport έως 20:35 Constanta Airport

Χρήσιμες συμβουλές για ταξίδια μεταξύ Κονστάντα και Pest County από πτηση.

Για να μεταβείτε από Κονστάντα σε Pest County, η επιλογή σας περιορίζεται σε μία μόνο επιλογή μεταφοράς, αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν μπορείτε να κάνετε το ταξίδι σας όσο το δυνατόν πιο άνετο. Ελέγξτε τις απλές συμβουλές μας για να αποφύγετε την απογοήτευση κατά τη διάρκεια του ταξιδιού σας.

Πόσοι πολλοί ταξιδιώτες επιλέγουν να μεταβούν από Κονστάντα σε Pest County μέσω πτηση;

Έχουμε πουλήσει πτηση εισιτήρια σε επιβάτες 512. Μερικοί από αυτούς άφησαν κριτικές για το ταξίδι του σε αυτήν τη σελίδα. Ελέγξτε τις κριτικές των ταξιδιωτών για να προετοιμαστείτε. Είναι πάντα η πιο χρήσιμη και αξιόπιστη πηγή πληροφοριών.

Μεταφορές από Κονστάντα σε Pest County

  • Πτήσεις
    $ 177.80
  • Τρένα δεν είναι διαθέσιμο
  • Λεωφορεία δεν είναι διαθέσιμο
  • Πλοία δεν είναι διαθέσιμο
  • Ταξί δεν είναι διαθέσιμο
  • Βανάκια δεν είναι διαθέσιμο

Πληροφορίες σχετικά με τη μεταφορά από Κονστάντα προς Pest County

Φθηνότερη μεταφορά178 $
Γρηγορότερη μεταφορά1η 20λεπτά
Νωρίτερη αναχώρηση8:35 PM
Τελευταία αναχώρηση8:35 PM
Αναχωρήσεις ανά ημέρα2
Απόσταση20684 χιλιόμετρα
Μεταφορικές ΕταιρείεςWizz Air, Wizz Air UK