Μπαταάν έως Ευρύτερο Γκέελονγκ

Μπαταάν έως Ευρύτερο Γκέελονγκ

Μπαταάν
Ευρύτερο Γκέελονγκ
Δευ 28 Σεπ
+ Προσθήκη επιστροφής
2 ταξιδιώτες
Αναζητούμε τις καλύτερες διαδρομές για εσάς - είστε σχεδόν έτοιμοι!
Ταξινόμηση κατά
Φίλτρα
Ώρα αναχώρησης
Τύπος μεταφοράς
Σταθμός αναχώρησης
Σταθμός άφιξης
Υπηρεσίες Κρατήσεων
Τιμή
Ώρα άφιξης
Χειριστές
 
 
 
 
 

Πώς να μεταβιβαστείτε από Μπαταάν σε Ευρύτερο Γκέελονγκ

Η μετακίνηση μεταξύ Μπαταάν και Ευρύτερο Γκέελονγκ είναι δυνατή από πτηση. Προς το παρόν είναι η μόνη διαθέσιμη επιλογή για αυτήν τη διαδρομή.

Πόσο μακριά είναι Μπαταάν από Ευρύτερο Γκέελονγκ;

Ταξιδεύοντας από την ξηρά, η απόσταση μεταξύ Μπαταάν και Ευρύτερο Γκέελονγκ είναι 13459 χιλιόμετρα, ενώ είναι περίπου 13459 χιλιόμετρα καθώς πετάτε.

Πόση ώρα χρειάζεται για να φτάσετε από Μπαταάν σε Ευρύτερο Γκέελονγκ;

Ταξιδεύοντας με πτηση μεταξύ Μπαταάν και Ευρύτερο Γκέελονγκ, είναι περίπου 34 ώρες.

Πόσο κοστίζει για να φτάσετε από Μπαταάν έως Ευρύτερο Γκέελονγκ;

Τα εισιτήρια πτηση για τη διαδρομή Μπαταάν - Ευρύτερο Γκέελονγκ θα σας κοστίσουν περίπου USD 1,609.11. Για να εξασφαλίσετε την καλύτερη τιμή, αγοράστε εισιτήρια εκ των προτέρων.

Πόσα δρομολόγια υπάρχουν την ημέρα μεταξύ Μπαταάν και Ευρύτερο Γκέελονγκ;

  • 3 από πτηση από Μπαταάν έως Ευρύτερο Γκέελονγκ ξεκινώντας από 19:20 Manila Airport έως 19:20 Manila Airport

Χρήσιμες συμβουλές για ταξίδια μεταξύ Μπαταάν και Ευρύτερο Γκέελονγκ από πτηση.

Για να μεταβείτε από Μπαταάν σε Ευρύτερο Γκέελονγκ, η επιλογή σας περιορίζεται σε μία μόνο επιλογή μεταφοράς, αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν μπορείτε να κάνετε το ταξίδι σας όσο το δυνατόν πιο άνετο. Ελέγξτε τις απλές συμβουλές μας για να αποφύγετε την απογοήτευση κατά τη διάρκεια του ταξιδιού σας.

Πόσοι πολλοί ταξιδιώτες επιλέγουν να μεταβούν από Μπαταάν σε Ευρύτερο Γκέελονγκ μέσω πτηση;

Έχουμε πουλήσει πτηση εισιτήρια σε επιβάτες 574. Μερικοί από αυτούς άφησαν κριτικές για το ταξίδι του σε αυτήν τη σελίδα. Ελέγξτε τις κριτικές των ταξιδιωτών για να προετοιμαστείτε. Είναι πάντα η πιο χρήσιμη και αξιόπιστη πηγή πληροφοριών.

Μεταφορές από Μπαταάν σε Ευρύτερο Γκέελονγκ

  • Πτήσεις
    $ 771.64
  • Τρένα δεν είναι διαθέσιμο
  • Λεωφορεία δεν είναι διαθέσιμο
  • Πλοία δεν είναι διαθέσιμο
  • Ταξί δεν είναι διαθέσιμο
  • Βανάκια δεν είναι διαθέσιμο

Πληροφορίες σχετικά με τη μεταφορά από Μπαταάν προς Ευρύτερο Γκέελονγκ

Φθηνότερη μεταφορά772 $
Γρηγορότερη μεταφορά15ώ 50λεπτά
Νωρίτερη αναχώρηση7:20 PM
Τελευταία αναχώρηση7:20 PM
Αναχωρήσεις ανά ημέρα3
Απόσταση13459 χιλιόμετρα
Μεταφορικές ΕταιρείεςQantas Airways

Δημοφιλείς διαδρομές σε Φιλλιππίνες