12Go
Υποστήριξη
Ελληνικά
Λεωφορεία από Velika Gorica έως Προτζεντόρ
Velika Gorica
Προτζεντόρ
Τετ 30 Σεπ
+ Προσθήκη επιστροφής
2 ταξιδιώτες
Ανανέωση
Σήμερα
Αύριο
Τρι, Σεπτ 29
Τετ, Σεπτ 30
Πεμ, Οκτ 1
Παρ, Οκτ 2
Σαβ, Οκτ 3
Διαλέξτε ημερομηνία
Αναζητούμε τις καλύτερες διαδρομές για εσάς - είστε σχεδόν έτοιμοι!
Συνιστάται
Φίλτρα
Ταξινόμηση κατά
Συνιστάται
Φίλτρα
Ώρα αναχώρησης
Τύπος μεταφοράς
Σταθμός αναχώρησης
Σταθμός άφιξης
Υπηρεσίες Κρατήσεων
Τιμή
Ώρα άφιξης
Χειριστές
προς Προτζεντόρ Bus Πρόγραμμα
Operator
Class
Departure Time
Arrival Time
Price
Rating
Toping Trade
Κανονικό AC
15:20
18:25
23,68 $
Μεταφορές από Velika Gorica σε Προτζεντόρ
Τρένα δεν είναι διαθέσιμο
Λεωφορεία δεν είναι διαθέσιμο
Πλοία δεν είναι διαθέσιμο
Πτήσεις δεν είναι διαθέσιμο
Ταξί δεν είναι διαθέσιμο
Βανάκια δεν είναι διαθέσιμο
Δημοφιλείς διαδρομές
Από Velika Gorica
Velika Gorica → Ζάγκρεμπ
Velika Gorica → Krneza
Velika Gorica → Novska
Velika Gorica → Ριέκα
Velika Gorica → Νομός Ζαντάρ
Από Προτζεντόρ
Προτζεντόρ → Ζάγκρεμπ
Προτζεντόρ → Μπάνια Λούκα
Προτζεντόρ → Ριέκα
Προτζεντόρ → Σεράγεβο
Προτζεντόρ → Βελιγράδι
Δημοφιλείς διαδρομές σε Κροατία
Χβαρ → Σπλίτ
Ζάγκρεμπ → Σπλίτ
Σπλίτ → Ζάγκρεμπ
Σπλίτ → Χβαρ
Ζαντάρ → Ζάγκρεμπ
Κροατία 🚌
Velika Gorica
Προτζεντόρ
Ταξίδια
Επιλογές μεταφοράς